MMA PLNajnowszeKSWByły zawodnik KSW uciekł z Rosji po tym jak został powołany do walki na Ukrainie?!

Były zawodnik KSW uciekł z Rosji po tym jak został powołany do walki na Ukrainie?!

Jak podaje portal bloodyelbow były zawodnik KSW – Marif Piraev (32-5-1) miał opuścić Rosję po tym jak został powołany do walki na Ukrainie. Według jego kolegi Shamila Gamilova – Marif otrzymał wezwanie do wojska kilka dni temu i miał się zgłosić do rejestracji w lokalnym biurze poboru. Z tego też powodu Piraev miał uciec przez granicę Rosji z Gruzją.

Piraev

“Piranha” swój jedyny pojedynek w największej organizacji w naszym kraju stoczył w 2015 roku. Reprezentant Rosji wystąpił na KSW 32 w Londynie, gdzie zmierzył się z Mateuszem Gamrotem. ”Gamer” w drugiej rundzie zakończył starcie przed czasem. Warto zaznaczyć, że była to pierwsza zawodowa przegrana Piraeva.

Fighter był też przymierzany do Łukasza Chlewickiego oraz Kamila Szymuszowskiego – ostatecznie nie doszło, to do skutku.

Były zawodnik KSW opuścił Rosję?!

Wszystko na to wskazuje! Shamil Gamilov kolega byłego zawodnika KSW zabrał głos na swoim instagramie. Póki co Piraev odmówił komentarza portalowi bloodyelbow. 

Marif otrzymał wezwanie, uciekł z Rosji w przerażeniu – powiedział Gamilov na instagramie.

Piraev ostatni pojedynek stoczył w czerwcu tego roku. Rosjanin na gali AMC Fight Night 112 musiał uznać wyższość Narimana Abbasova.

Zobacz także:

MMA ATTACK 4: Blezień pokazał twarz po wczorajszej wojnie! Tylko dla ludzi o mocnych nerwach! Widzieliście?

To było kapitalne otwarcie gali MMA ATTACK 4 w Będzinie. Krystian Blezień z Mateuszem Makarowskim zapewnili kibicom wiele emocji. Był to 3-rundowy bój! Blezień w mediach społecznościowych pokazał jak obecnie wygląda. Jest to zdjęcie tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Mocna wymiana zdań Pasternaka z Zadorą: Zrobię Cię szybciej niż Vaso Murana! Co wy na to?

W mediach społecznościowych doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Michałem Pasternakiem, a Dominikiem Zadorą. Czy w niedalekiej przyszłości dojdzie do ich starcia? Tego nie można wykluczyć. Doświadczony kick-boxer proponuje starcie w formule bokserskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis