MMA PLNajnowszeFENByły rywal Pudziana zawalczy na FEN 45 bez limitu wagowego!

Były rywal Pudziana zawalczy na FEN 45 bez limitu wagowego!

Nikola Milanović (0-1) podejmie Patryka Masiaka (0-0) podczas gali FEN 45: TAURON Fight Night, która 11 marca odbędzie się w Ząbkach. Pojedynek w formule MMA zakontraktowano w kategorii OPEN.

Były rywal Pudziana zawalczy na FEN 45
Foto: KSW

Bilety na FEN 45 nabyć można na EVENTIM.

Milanović to serbsko-polski fighter, który na zawodowstwie zadebiutował podczas gali KSW 59, gdy w walce wieczoru stanął w okrągłej klatce KSW naprzeciwko Mariusza Pudzianowskiego. Milanović to trzykrotny mistrz Polski w judo w kategorii masters oraz mistrz Polski w sambo z 2019 roku. W przeszłości zajął również 5. miejsce podczas krajowego czempionatu w sumo.

Masiak ma w swoim dorobku dwie walki bokserskie. Pierwszą wygrał już w 1. rundzie, w drugiej skrzyżował rękawice z Pawłem Strykowskim podczas gali Rocky Boxing Night, a sędziowie orzekli większościowy remis. 11 marca w Ząbkach wojownik z Gdańska stoczy pierwszy w życiu pojedynek w formule mieszanej.

[informacja prasowa]

https://www.facebook.com/fightexclusivenight/posts/pfbid02Cs8DJkBh85fikSrnzA4hHMY1kEU2v4XbFcde852hD3HJiTHnDDi7dmjJv4y2B2nGl

Zobacz także:

Nie żyje legenda polskiego boksu! Grzegorz Skrzecz miał 65 lat

Mamy bardzo przykre wiadomości… Nie żyje polski pięściarz Grzegorz Skrzecz, który na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. 65-latek bez wątpienia jest legendą polskiego boksu.

Phil De Fries o walce z Pudzianem: Na pewno nie, dopóki nie odniesie kilku zwycięstw!

Phil De Fries (22-6) już parę razy apelował o starcie z Mariuszem Pudzianowskim. Wydawało się, że w poprzednim roku był na to idealny moment, bowiem wojownik z Białej Rawskiej był po kolejnym efektownym zwycięstwie. Ostatecznie Pudzianowski zdecydował się na hitowe starcie z Mamedem Khalidovem. W aktualnej sytuacji Brytyjczyk uważa, że Pudzian musi odnieść parę zwycięstw, aby zawalczyć o tytuł wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis