MMA PLMarcin NajmanByły rywal Marcina Najmana miał poważne problemy ze zdrowiem!

Były rywal Marcina Najmana miał poważne problemy ze zdrowiem!

To nie są dobre wiadomości! Jak się okazuje były przeciwnik Marcina Najmana miał bardzo poważne problemy ze zdrowiem.  Mowa oczywiście o Mirosławie Dąbrowskim, który w tym roku zadebiutował w mieszanych sztukach walki.

Misiek

O debiucie ”Miśka z Nadarzyna” mówiło się od dłuższego czasu. Podczas jednej z konferencji MMA VIP ogłoszono, że Mirosław zmierzy się z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim. Ostatecznie z pomysłu zrezygnowano i na czwartej edycji doszło do walki z ”El Testosteronem”.

Dąbrowski w tym pojedynku pokazał się z naprawdę dobrej strony. Jednym z pierwszych ciosów rzucił przeciwnika na deski. Mirosław przez prawie całą pierwszą rundę był z góry w parterze i miał okazję skończyć to przed czasem. Najman dobrze się bronił, a ”Misiek z Nadarzyna” nie wykorzystał sytuacji. W drugiej rundzie doszło do wymiany ciosów. Dąbrowski mocno się zachwiał, a wtedy pojedynek przerwał sędzia Piotr Michalak. ”Misiek z Nadarzyna” nie zgadzał się z przedwczesnym przerwaniem i pojawiło się sporo kontrowersji.

Marcin Najman od samego początku podkreślał, że jest skłonny dać Dąbrowskiemu rewanż. Niewykluczone, że odbędzie się on w niedalekiej przyszłości.

Problemy Miśka z Nadarzyna!

Mirosław Dąbrowski w mediach społecznościowych zdradził, że w ostatnim czasie miał duże problemy ze zdrowiem.

Sorki że wam nie odpisywałem ale przed świętami miałem kłopot z oddychaniem i całkowita niemoc okazało się zapalenie płuc z płynem w płucach. Pozdrawiam wszystkich.

Sorki że wam nie odpisywałem ale przed świętami miałem kłopot z oddychaniem i całkowita niemoc okazalo sie zapalenie płuc z płynem w płucach. Pozdrawiam wszystkich.

Posted by Mirosław Dąbrowski on Wednesday, April 20, 2022

Czy w tej sytuacji zagrożone są następne starty ”Miśka z Nadarzyna”?

Zobacz także:

Pająk o sytuacji z FAME MMA: Dużo osób to kalkulatory zwykłe, szukają sobie łatwych walk! Co wy na to?

Piotr Pająk na wczorajszym livie wypowiedział się o swojej sytuacji w organizacji FAME MMA. Znany youtuber (nazwa kanału – ”Podróże Wojownika”) nie ukrywa, że ciężko jest dostać następny pojedynek w freakowej federacji. Pająk jest przekonany, że po pełnym obozie przygotowawczym mógłby zdobyć dwa pasy FAME MMA (w wadze półśredniej i średniej).

Wraca pomysł walki Najmana z prezesem FEN? ”El Testosteron”: Czy ja jestem gotowy!? Zawsze

O zestawieniu Pawła Jóźwiaka z Marcinem Najmanem było głośno w poprzednim roku. Niewykluczone, że pomysł takiej walki właśnie wrócił na tapetę. ”El Testosteron” poinformował w mediach społecznościowych, że zadzwonił do niego prezes Fight Exclusive Night. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis