MMA PLMarcin NajmanWraca pomysł walki Najmana z prezesem FEN? ”El Testosteron”: Czy ja jestem gotowy!? Zawsze

Wraca pomysł walki Najmana z prezesem FEN? ”El Testosteron”: Czy ja jestem gotowy!? Zawsze

O zestawieniu Pawła Jóźwiaka z Marcinem Najmanem było głośno w poprzednim roku. Niewykluczone, że pomysł takiej walki właśnie wrócił na tapetę. ”El Testosteron” poinformował w mediach społecznościowych, że zadzwonił do niego prezes Fight Exclusive Night. 

Najman

Marcin Najman jest aktualnie po operacji kolana. Częstochowianin wraca do treningów, bowiem następny pojedynek już w czerwcu. W jakiej organizacji i kto będzie przeciwnikiem? Wydaje się, że kwestia paru dni/tygodni i będzie wszystko jasne. W grę wchodzi natychmiastowy rewanż z Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim czy chociażby zestawienie z legendarnym – Bobem Sappem.

Dąbrowski liczy na rewanż za ostatnią galę MMA VIP 4. Pojawiło się sporo kontrowersji po przerwaniu sędziego Piotra Michalaka. Najman po jednym z pierwszych ciosów padł na deski. Dąbrowski był z góry i miał sporo czasu. Mimo wszystko nie potrafił wykorzystać okazji i wykończyć roboty. W drugiej rundzie ”El Testosteron” ruszył po nogi, lecz oponent był na to przygotowany. Doszło do wymiany ciosów. ”Misiek z Nadarzyna” był mocno wstrząśnięty – sędzia nie zamierzał ryzykować i szybko przerwał.

Sami zobaczcie:

Najman: Prezes dużo się przed miesiącami nagadał, trochę postraszył i znikł!

Wydaje się, że Paweł Jóżwiak nie zamierza zniknąć i odpuścić tematu walki z Marcinem Najmanem. ”El Testosteron” poinformował o telefonie prezesa Fight Exclusive Night.

Wraca temat walki o której już dawno zapomniałem. Prezes dużo się przed miesiącami nagadał, trochę postraszył i znikł. Tym większe moje zdziwienie na dzisiejszy telefon Pawła Jóźwiaka. Prezesie czy ja jestem gotowy!? Zawsze. Zawsze gotowy by skopać tyłek szanownego Prezesa!

Jest też reakcja Pawła Jóźwiaka na słowa ”El Testosterona”.

Wchodzę w to

Jak myślicie kiedy dojdzie do tego pojedynku i w jakiej organizacji?

Zobacz także:

Tańcula o walce 2 vs 2: Ja mógłbym sam się bić z dwoma Murańskimi, nie potrzeba mi Piotrka! Co wy na to?

Pewności siebie nie można mu odmówić! Arkadiusz Tańcula w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został zapytany o potencjalną walkę 2 vs 2 (Tańcula i Piotr Szeliga vs Mateusz oraz Jacek Murański).  ”Aroy” zapewnia, że sam dałby radę w starciu z dwoma Murańskimi.

Alberto dalej chce walczyć z Denisem Załęckim! ”Bad Boy” komentuje! Widzieliście?

Alberto Simao już czwartego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny raper wystąpi w walce wieczoru High League 3 w Ergo Arenie. Jego przeciwnikiem będzie Marcin Dubiel. Co ciekawe Alberto dalej podtrzymuje, że w przyszłości chciałby zmierzyć się z Denisem Załęckim. Długo nie musieliśmy czekać na komentarz ”Bad Boya”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis