MMA PLwalki na gołe pięściByły mistrz KSW zawalczy w Anglii na gołe pięści! Zawodnik ma zaskakującego sponsora… z Polski!

Były mistrz KSW zawalczy w Anglii na gołe pięści! Zawodnik ma zaskakującego sponsora… z Polski!

Były mistrz KSW Fernando Rodrigues Jr. zawalczy na gali 3D Fight Club 2 i już w piątek 19 sierpnia na gołe pięści podejmie byłego zawodnika UFC Carlosa Felipe. Brazylijczyka wspiera polska firma, z którą współpracuje jeden z pierwszych raperów w naszym kraju.

Były mistrz KSW zawalczy w Anglii na gołe pięści! Zawodnik ma zaskakującego sponsora... z Polski!
Foto: KSW

“Santo Forte” w swoim debiucie na gali KSW 37 przebojem wdarł się w szeregi polskiej organizacji. Brazylijczyk w efektowny sposób w drugiej rundzie pokonał Karola Bedorfa i zdobył pas mistrzowski.

Później jednak szybko rozprawił się z nim Marcin Różalski, który znokautował Fernando w… 16 sekund! Ten pamiętny cios do dzisiaj jest jednym z najlepszych wyczynów w historii KSW. Później aż o… 10 sekund dłużej walczył z nim Michał Andryszak. Polak również wygrał przez nokaut.

Były mistrz KSW zawalczy na gołe pięści!

Czwartą i ostatnią walkę na KSW Rodrigues Jr. stoczył na KSW 47. Wówczas z Satoshim Ishim panowie nie dali najpiękniejszego widowiska, które zakończyło się niejednogłośnym zwycięstwem Japończyka.

Pojawiały się doniesienia, że Brazylijczyk ma wrócić na polską ziemię, aby toczyć pojedynki w innej organizacji niż KSW. Teraz jednak czeka go walka na gołe pięści. 19 sierpnia w Manchesterze podejmie Carlosa Felipe.

Bardzo ciekawym faktem jest, iż sponsorem Fernando jest firma Liroyal.pl oraz Hubburger, które reprezentuje były raper, obecnie polityk Piotr Liroy-Marzec.

Dobry wieczór chłopaki, mój przeciwnik do walki o tytuł mistrza świata @3dfc2 która odbędzie się 19/08 w Anglii właśnie zrezygnował z walki, teraz o tytuł powalczy mój rodak i były zawodnik UFC @cfcabralboi
Jestem pewien, że w zielono-żółtych barwach zrobimy wojnę i na cześć i chwałę mojego Pana Jezusa wyjdziemy ze zwycięstwem, a ten pas pojedzie ze mną do São Paulo.

SPORTOWCY CHRYSTUSA

Boa noite galera, meu adversário pelo título mundial do @3dfc2 que irá acontecerá dia 19/08 na Inglaterra acabou…

Posted by Fernando Santo Forte on Tuesday, August 16, 2022
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis