MMA PLKSWByły mistrz KSW o zarazie koronawirusa: Nastąpi totalny chaos i zacznie się nowy początek!

Były mistrz KSW o zarazie koronawirusa: Nastąpi totalny chaos i zacznie się nowy początek!

Foto: KSW

Ciągle nie wiadomo, co czeka świat sportu po pandemii koronawirusa, który paraliżuje funkcjonowanie całego świata. W momencie, kiedy ludzie giną z powodu zarazy, ludzie sportu zastanawiają się, czy jeszcze kiedykolwiek wrócimy do porządku panującego przed epidemią.

Swoje trzy grosze w dyskusji dorzucił były mistrz wagi średniej KSW i jeden z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce Michał Materla (27-7).

Szczecinianin, który miał wystąpić na odwołanej gali KSW 53 w Łodzi, gdzie miał skrzyżować rękawice z Patrikiem Kinclem (22-9, 1 N/C) w swoim mediach społecznościowych przewiduje, że nie wrócimy już do normalności, a świat czeka nowy początek:

“Świat już nigdy nie będzie taki sam . Dojdziemy do momentu kiedy nastąpi totalny CHAOS . Wtedy zacznie się nowy początek ! Obyśmy nie zmarnowali kolejnej szansy bo to może być ostatnia . Ważne żebyśmy w tych trudnych czasach pomagali sobie wzajemnie tak jak @kruksdifferent bo to nie tylko szycie na miarę to przede wszystkim bycie blisko ludzi w każdym momencie i wspieranie tych najbardziej potrzebujących . #bad_boys_kruksdifferent @pomagaj_pomagac_rozaland”