MMA PLNajnowszeFAME MMAByły mistrz KSW chętny na starcie z Łaszczykiem: Ciekawy mógłby to być pojedynek!

Były mistrz KSW chętny na starcie z Łaszczykiem: Ciekawy mógłby to być pojedynek!

Jak widać jest już następny chętny do walki z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem! ”Szczurek” ma za sobą pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Kamil podczas main eventu FAME MMA 17 zmierzył się z Amadeuszem Roślikiem. Pojedynek odbył się w formule MMA.

Łaszczyk

Kamil to przede wszystkim pięściarz, więc nie wyglądało to dobrze pod względem parteru i zapasów. ”Ferrari” dość łatwo zdobywał obalenia i kontrolował rywala z góry. Był nawet dosiad, ale podopieczny Mirosława Oknińskiego nie wykorzystał okazji. Zrobił to Łaszczyk w ostatnich sekundach walki! ”Szczurek” z dosiadu wyprowadzał kolejne uderzenia, więc sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Łaszczyk nie wyklucza kolejnych walk w freakowej organizacji. ”Szczurek” mimo wszystko zamierza głównie skupić się na boksie, bowiem ma cały czas nadzieje, że dojdzie do jego walki o mistrzostwo świata.

Były mistrz KSW kontra Łaszczyk?

Sebastian Przybysz na twitterze wyjawił, że chętnie zmierzyłby się z Kamilem Łaszczykiem na zasadach stójkowych.

Podobno Kamil Łaszczyk ważył wczoraj tyle co ja na codzień. Ciekawy mógłby to być pojedynek na zasadach stójkowych

Przybysz w ostatnim pojedynku stracił tytuł mistrzowski organizacji KSW. Była to kolejna kapitalna wojna z Jakubem Wikłaczem. Reprezentant Czerwonego Smoka po 5-rundach wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także:

Dominik Zadora komentuje zachowanie Ferrariego: Żartem to są twoje tłumaczenia! Widzieliście?

Dominik Zadora doświadczony kick-boxer postanowił zareagować. Były mistrz Fight Exclusive Night w mediach społecznościowych skomentował tłumaczenia Amadeusza Roślika tuż po main evencie FAME MMA 17 w Krakowie. ”Ferrari” przed walką zapewniał, że w przypadku przegranej nie będzie żadnego tłumaczenia. Rzeczywistość jest jednak inna.

Nitro i Dubiel mocno o Pawle Jóźwiaku po walce z Boxdelem: To niezły charakter! Co wy na to?

Pojawia się naprawdę dużo komentarzy po gali FAME MMA 17 i wyczekiwanej walce w rzymskiej klatce. Mowa o zestawieniu Michała ”Boxdela” Barona z Pawłem Jóźwiakiem, gdzie był do wyjaśnienia mocny konflikt. Wszystko na to wskazuje, że dojdzie do rewanżu w organizacji Fight Exclusive Night.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis