MMA PLNajnowszeK-1Były mistrz KSW brutalnie znokautowany! Trudny czas Daniela Torresa [WIDEO]

Były mistrz KSW brutalnie znokautowany! Trudny czas Daniela Torresa [WIDEO]

Czarne chmury pojawiły się przy karierze Daniela Torresa (14-5), który zdecydował się nie przedłużyć kontraktu z największą organizacją w naszym kraju. Nieudany debiut w PFL, wpadka dopingowa, a teraz przegrana przez ciężki nokaut.

Torres

29-latek w największej organizacji w naszym kraju stoczył siedem walk z czego pięć zwyciężył. ”Tucanao” w Polsce pokazywał się z naprawdę efektownej strony. Torres pod koniec stycznia 2021 roku sięgnął nawet po pas mistrzowski, gdy po niecałych dwóch minutach znokautował faworyzowanego Salahadine Parnasse. Przypomnijmy, że była to do tej pory jedyna zawodowa przegrana reprezentanta Francji.

Podczas KSW 65 doszło do natychmiastowego rewanżu. Parnasse po 5-rundach udanie się zrewanżował, lecz nie był to łatwy pojedynek. Ostatnie starcie Torres w KSW odnotował w Toruniu, gdy po świetnej walce wypunktował Borysa Mańkowskiego.

Daniel Torres ciężko znokautowany!

Daniel Torres zdecydował, że nie przedłuży kontraktu z KSW i zaraz związał się z PFL. Brazylijczyk przegrał z doświadczonym Alejandro Floresem z Meksyku. Walka została zmieniona na NC (walka nieodbyta). Okazało się, że Torres wpadł na dopingu. 

29-latek w niedzielę wystąpił na gali MAS Fight w Kambodży, gdzie stoczył walkę w formule K-1. Torres w drugiej rundzie został brutalnie znokautowany. 

Poniżej nagranie:

W main evencie wystąpił były 6-krotnym mistrzem świata Lethwei – Dave Leduc, który ostatecznie zremisował z zawodnikiem publiczności Promem Samnangiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis