MMA PLBoksByła mistrzyni UFC Holly Holm włączona do Galerii Sław Boksu

Była mistrzyni UFC Holly Holm włączona do Galerii Sław Boksu

Była mistrzyni UFC i głośna pogromczyni Rondy Rousey – Holly Holm zostanie włączona do Galerii Sław Boksu podczas ceremonii, która odbędzie się w czerwcu 2022 roku.

IBHOF ogłosiło we wtorek o planowanym włączeniu zawodniczki UFC do grona najlepszych pięściarzy w historii sportu. Holm zostanie włączona do Galerii Sław obok Jamesa Toney’a, który także miał w przeszłości epizod w postaci walki w UFC.

Ceremonia włączenia zawodniczki do Hall of Fame odbędzie się między 9 a 12 czerwca przyszłego roku.

Była mistrzyni UFC Holly Holm włączona do Galerii Sław Boksu

Holly Holm po początkowej karierze w kickboxingu przeszła do rywalizacji na zasadzie boksu w 2002 roku. Walczyła w tej formule przez 11 lat. Jej rekord jako pięściarki wynosił 33-2-3. Zanotowała też 9 nokautów.

W swojej karierze pięściarskiej była 14-krotną mistrzynią świata wag junior półśredniej, półśredniej i junior średniej. Zawodniczkami, które musiały uznać wyższość Amerykanki są m.in. Christy Martin, Anne Sophie Mathis, Mary Jo Sanders i Mia St. John.

Obok wspomnianych Holm i Toneya, do Galerii Sław Boksu w 2022 roku dołączą także: Miguel Cotto, Roy Jones Jr., Regina Halmich, Bill Caplan, Ron Borges i Bob Yalen. Pośmiertnie włączeni zostaną także Tod Morgan i Chuck Hull.

Zobacz także:

Gwiazda UFC wywołuje burzę swoimi wpisami! McGregor: Ludzie powinni mieć prawo wyboru!

Conor McGregor (22-6) wywołał prawdziwą burzę swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Standardowo później wpisy Irlandczyka zniknęły. McGregor skomentował plan wprowadzenia obowiązkowych szczepień. Były podwójny mistrz UFC nie zgadza się z taką sytuacją i uważa, że każdy powinien mieć wybór.

Zaskakujące słowa Boxdela o FAME MMA: To nie jest projekt na jakoś super długo!

Projekt FAME MMA z każdym kolejnym wydarzeniem zyskuje na popularności. Cała koniunktura generuje coraz większe przychody, co pokazują liczby sprzedanych płatnych subskrybcji. Czy coś może więc pójść nie tak? „To nie jest projekt na jakoś super długo” – wypowiedział się jeden z włodarzy FAME, Michał „Boxdel” Baron.

Oficjalnie Michał Materla wraca do KSW! Następna walka już na 66 edycji w Szczecinie!

Jest dobra wiadomość! Dzisiaj podczas ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym ogłoszono, że Michał Materla (30-8) wraca do największej organizacji w naszym kraju.