MMA PLNajnowszeBellatorByła mistrzyni FEN już dziś zadebiutuje w Bellatorze! Shakalova gotowa na nowe wyzwania

Była mistrzyni FEN już dziś zadebiutuje w Bellatorze! Shakalova gotowa na nowe wyzwania

Z piątku na sobotę odbędzie się gala Bellator 298 w Sioux Falls. Swój debiut w czołowej organizacji na świecie odnotuje Ekaterina Shakalova (7-1). Ukraina w naszym kraju znana jest jako była mistrzyni Fight Exclusive Night.

Shakalova

25-latka swoją pierwszą walkę w Polsce odnotowała w lutym 2021 roku, gdy pewnie pokonała Różę Gumienną na gali Babilon MMA. Wtedy już został zauważony potencjał reprezentantki Ukrainy. 

Ukrainka trafiła do Fight Exclusive Night, gdzie wypunktowała Izabelę Badurek, a przed czasem odprawiła Jamilę Sandorę. W ostatniej walce młoda wojowniczka zdobyła pas FEN. 25-latka pod koniec stycznia poprzedniego roku szybko, bo w pierwszej rundzie poddała Yulie Kutsenko. 

Miała być też obrona tytułu, lecz w ostatniej chwili odwołano jej ciekawie zapowiadające się starcie z doświadczoną Suvi Salmimies z Finlandii. 

Shakalova gotowa na nowe wyzwania!

Ekaterina Shakalova (7-1) już z piątku na sobotę odnotuje swój debiut w organizacji Bellator. Ukrainka zmierzy się z reprezentantką Brazylii – Dayaną Silvą (10-8).

Podczas ceremonii ważenia doszło do face to face. Sami zobaczcie:

32-latka ma za sobą spore doświadczenie w klatce, ponieważ z dziesięciu zwycięstw aż osiem zakończyło się decyzją sędziów. Brazylijka w Bellatorze stoczyła już cztery walki, ale tylko raz udało się wyjść zwycięsko, gdy wypunktowała Janayę Harding.

Silva będzie chciała wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej z Leah McCourt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis