MMA PLUFCBuuu! – Carla Esparza wybuczana na konferencji prasowej przed UFC 281

Buuu! – Carla Esparza wybuczana na konferencji prasowej przed UFC 281

Mistrzyni wagi słomkowej UFC Carla Esparza spotkała się z nieprzychylną reakcją fanów podczas konferencji prasowej promującej najbliższą galę UFC 281.

Carla Esparza wybuczana

Esparza już w najbliższy weekend na wspomnianej gali skrzyżuje rękawice z Weili Zhang. Stawką pojedynku będzie oczywiście pas mistrzowski wagi słomkowej.

Przypominamy, że Amerykanka po pas mistrzowski wagi słomkowej sięgnęła na gali UFC 274, kiedy to pokonała decyzją sędziów Rose Namajunas po walce określanej “najnudniejszą walką mistrzowską w historii kobiecego MMA”.

Carla Esparza wybuczana na konferencji prasowej przed UFC 281

Kibice pamiętają “osiągnięcie” Esparzy i podczas jej przemówienia na wczorajszej konferencji prasowej postanowili dać temu wyraz.

“Dla mnie to wszystko. Walczyłam zębami i pazurami przez osiem lat, by wrócić do tego miejsca i móc bronić tego pasa. To jest niedokończona sprawa i jestem podekscytowana tym, że mogę mieć taką możliwość. Zrobię wszystko co w mojej mocy, by zachować pas w Stanach Zjednoczonych.” – mówiła Esparza, a potem usłyszała buczenie:

Zobacz także:

Jacek Murański zabiera głos po trzeciej przegranej! Trafił do szpitala: Ja się nie tłumaczę! Widzieliście?

Jacek Murański dziś w mediach społecznościowych postanowił zabrać głos po trzeciej przegranej. ”Muran” zapewnia, że jeszcze przed walką doznał poważnej kontuzji, ale nie zamierzał zawieść fanów oraz samego siebie.

Kolejny brat Pudziana zadebiutuje w MMA? Dominik: Są rozmowy! Nazwisko zobowiązuje!

To byłaby duża niespodzianka! Dominik Pudzianowski najstarszy z braci zapowiedział, że trwają rozmowy z organizacjami. Tym samym niewykluczone, że trzeci Pudzianowski spróbuje swoich sił w klatce! 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis