MMA PLNajnowszeUFCMateusz Rębecki przed sobotnią walką w UFC: To może być game changer!

Mateusz Rębecki przed sobotnią walką w UFC: To może być game changer!

Mateusz Rębecki jest na ostatniej prostej przed swoją kolejną walką. Polak, który walczy na co dzień w dywizji lekkiej przed sobotnią walką udzielił wywiadu w programie Koloseum na Polsat Sport, gdzie stwierdził, że nadchodząca konfrontacja będzie najważniejszą w jego karierze.

Mateusz Rębecki
Foto: NEW YORK, NEW YORK - NOVEMBER 11: Mateusz Rebecki of Poland reacts after defeating Roosevelt Roberts in a lightweight fight during the UFC 295 event at Madison Square Garden on November 11, 2023 in New York City. Sarah Stier/Getty Images/AFP (Photo by Sarah Stier / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Getty Images via AFP)

Polak już w sobotę w St. Louis zmierzy się z Diego Ferreirą w walce będącej jedną z najważniejszych pojedynków gali UFC on ESPN 56. Dla “ReBeastie” będzie to szansa na czwartą już kolejną wygraną w oktagonie największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie.

Mateusz Rębecki przed sobotnią walką w UFC: To może być game changer!

Rębecki zdaje sobie sprawę z szansy, jaką daje mu właśnie organizacja UFC. W programie Koloseum przedstawił swój punkt widzenia na tę nadchodzącą konfrontację i nie ukrywa, że starcie z Brazylijczykiem może być dla niego game changerem i wywindować go w oficjalnym rankingu UFC:

“Ta walka jest bardziej prestiżowa, a co za tym idzie notuje mnie wyżej. Jestem wysoko w karcie walk, czyli podejrzewam, że to ogólnie pomaga medialnie. Nie oszukujmy się. Po tej walce może być game changer. To najważniejsza walka w mojej karierze, najcięższa, z najbardziej takim najmocniejszym przeciwnikiem. Wszystko jest tutaj naj, więc jestem bardzo zadowolony, jak to wszystko się toczy. Mam z tyłu głowy, że może ta walka pomóc wskoczyć w TOP 15 i to jest moje marzenie. Chciałbym zaistnieć w UFC.”

Wspomniana rozmowa z Mateuszem Rębeckim w programie Koloseum do sprawdzenia -> TUTAJ.

A Wy jak myślicie – czy Mateusz Rębecki w tę sobotę odniesie kolejną wygraną w oktagonie UFC?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis