MMA PLNajnowszeUFCJones odpowiada Błachowiczowi! Moce słowa arcymistrza UFC w stronę Polaka!

Jones odpowiada Błachowiczowi! Moce słowa arcymistrza UFC w stronę Polaka!

Szybko otrzymaliśmy kontrę z drugiej strony! Jon Jones bowiem odpowiada Janowi Błachowiczowi! Amerykanin odniósł się do słów Polaka, który zasugerował, że ten uciekł przed nim do wagi ciężkiej, byle tylko nie musieć walczyć z nim w oktagonie UFC!

Jones odpowiada Błachowiczowi

Polak w mocnych słowach wypowiedział się o decyzji Jonesa o zmianie kategorii wagowej. Zdaniem Polaka, Jones zrobił to z premedytacją, by uciec przed konfrontacją z Polakiem, który chwilę później został mistrzem wagi półciężkiej.

Więcej o tej sprawie pisaliśmy TUTAJ:

Jones odpowiada Błachowiczowi! Moce słowa arcymistrza UFC w stronę Polaka!

Teraz przyszła odpowiedź samego Jona Jonesa. Amerykanin zasiadł przed X-em (dawny Twitter), gdzie odpowiedział na słowa Polaka. I odpowiedzi “Bonesa” są w tej kwestii bardzo mocne!

“Przysięgam, mam szpiega w swoim obozie, bo jak inaczej mógłbym o tym wiedzieć? O tutaj, drapię się po głowie.” – zaczął Jones.

Potem dołożył mocniejszy komentarz:

“To jest jedna rzecz z tego sportu: zawsze znajdzie się następny pretendent. Mogłem przejść na emeryturę pięć lat temu i nie uciekałbym wtedy przed nikim. Wszyscy mężczyźni, których pokonałem, będą mieli swoje historie. Znamy historie wszystkich tych, którym nie udało się mnie pokonać. Jest tak, jak jest. To zaszczyt być tym facetem, o którym ludzie mówią. Znam wiele nazwisk, które zniknęły na przestrzeni lat.”

“Piękny przykład. Dzisiaj jesteś tutaj, jutro odchodzisz. Legendarna Polska Siły dzisiaj nie istnieje.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis