MMA PLArchiwumBellatorBrent Primus: Michael Chandler nie zasługuje na rewanż ze mną, ale mogę go stoczyć, by udowodnić swoją wartość

Brent Primus: Michael Chandler nie zasługuje na rewanż ze mną, ale mogę go stoczyć, by udowodnić swoją wartość

Brent Primus (8-0) dość niespodziewanie zdobył tytuł mistrzowski organizacji Bellator MMA w walce z Michaelem Chandlerem (16-4).  Przypomnijmy, że walkę pomiędzy zawodnikami w pierwszej rundzie pojedynku przerwał lekarz.

MMAfighting.com
Foto: MMAfighting.com

Po walce Primus udał się na wakacje a pierwszą obronę pasa chciałby stoczyć na początku roku 2018. Do tej pory niewiadomo kto będzie rywalem Primusa, pod uwagę brany jest rewanż z Chandlerem lub pojedynek z Patricky’em Freire (18-8).

Według mnie Chandler nie zasługuje na rewanż. Co chwile szuka wymówek, chowa się za nagraniami wideo i wmawia sobie kontuzję kostki. Obydwoje wiemy, że tak naprawdę nie skręcił tej kostki. Myślę, że zachowuje sie jak tchórz. Chciałbym mimo to zawalczyć z nim w walce rewanżowej i udowodnić swoją wartość. Wielu ludzi uważa, że miałem farta. Chce udowodnić, że tak nie było. Pitbull jest lepszym zawodnikiem i dużo fajniejszym gościem niż Chandler.

 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis