MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki chce walki z Pudzianowskim! Brat Pudziana reaguje na słowa ”Bad Boya”!

Denis Załęcki chce walki z Pudzianowskim! Brat Pudziana reaguje na słowa ”Bad Boya”!

Denis Załęcki jest chętny na starcie z Mariuszem Pudzianowskim. To nie koniec, bo ”Bad Boy” widzi duże szanse na zwycięstwo. Na te słowa postanowił odpowiedzieć Krystian Pudzianowski.

Załęcki

Denis o potencjalnej walce z Pudzianowskim i Popkiem Monsterem wspominał w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

Z freaków mógłbym śmiało zawalczyć z Pudzianem, czy z Popkiem. Z takim zawodnikiem bardzo chętnie bym zawalczył na takim High League. Czy by chciał czy nie to nie wiem, ale bardzo fajna walka by była. MMA czy K-1 bez różnicy. Za rok na MMA będę gotowy na sto procent. Jeśli by chciał na już, no to gołe pięści, a jeśli walka… Może nawet za pół roku, ku**a może nawet teraz bym wyszedł. Jak będzie okazja, to bardzo chętnie. Ja jestem jak najbardziej za czy Popek czy Pudzian.

Brat Pudziana reaguje!

Krystian Pudzianowski postanowił krótko skomentować słowa Denisa Załęckiego. Brat Mariusza uważa ”Bad Boya” jako kolejnego, która domaga się walki z zawodnikiem KSW. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie coraz więcej fighterów liczy na starcie z Pudzianem.

Krystian Pudzianowski jest w treningu i niewykluczone, że już niebawem dojdzie do jego następnego pojedynku. Podopieczny Arbi Shamaeva i Anzora Azhieva ostatnie starcie odnotował na MMA VIP 2 w Częstochowie. Krystian bez problemów w pierwszej odsłonie zastopował debiutującego Tomasza Chica.

Zobacz także:

Malik Montana wyjaśnia zawodników High League: Reszta to takie masło maślane, flaki! Zaskoczeni?

Malik Montana oczekuje dymów! Tak mogliśmy zrozumieć słowa popularnego rapera podczas wczorajszej konferencji High League 2.

Załęcki o sytuacji z ochroniarzem: Gdyby mnie nie przeprosił, źle to by się dla niego skończyło! Co wy na to?

Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem skomentował zamieszanie po face to face z Alanem Kwiecińskim. Jeden z ochroniarzy postanowił go przydusić. ”Bad Boy” był wściekły i w pewnym momencie rzucił mocne słowa w kierunku ochroniarza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis