MMA PLNajnowszePaweł JóźwiakPaweł Jóźwiak rzucał mięsem w wywiadach po przegranej z Boxdelem. Teraz przeprasza [WIDEO]

Paweł Jóźwiak rzucał mięsem w wywiadach po przegranej z Boxdelem. Teraz przeprasza [WIDEO]

Według wielu opinii w internecie, Paweł Jóźwiak ma w tej chwili najlepszy dla siebie czas pod względem popularności. Jednak jego ostatnie zachowania, kiedy rzucał mięsem w wywiadach po przegranej z Boxdelem na FAME Friday Arena 2 obiły się szerokim echem w środowisku i nie zrobiły Prezesowi FEN dobrego PR-u.

Paweł Jóźwiak rzucał mięsem w wywiadach po przegranej z Boxdelem

Przypominamy, że Paweł Jóźwiak w swojej ostatniej walce przegrał z Boxdelem w walce wieczoru gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie. Prezes FEN padł znokautowany w ostatniej sekundzie drugiej rundy.

Po tej walce był bardzo zły na swój sposób prowadzenia tamtego pojedynku, co wyraził m.in. w wywiadach dla Tomasza Majewskiego z FightSports oraz Huberta Mściwujewskiego z MMA Bądź Na Bieżąco.

Jóźwiak nie był sobą i rzucał mięsem, przeklinając i wyzywając kolejnych potencjalnych oponentów.

Paweł Jóźwiak rzucał mięsem w wywiadach po przegranej z Boxdelem. Teraz przeprasza

Styl Pawła Jóźwiaka spotkał się z ostrą krytyką środowiska mieszanych sztuk walki. Do tablicy, Prezesa FEN wywołał na przykład dziennikarz Artur Mazur z portalu SportoweFakty.wp.pl:

“Nie jest Ci tak po prostu głupio,

@JozwiakPawe? Przecież Ty po takich wywiadach siadasz na kawę z prezesami poważnych spółek, prowadzisz interesy dużej organizacji, rozmawiasz z samorządowcami” – napisał na Twitterze.

Paweł Jóźwiak przeczytał wiadomość zamieszczoną przez Mazura i publicznie przeprosił na swoją gorszą stronę, którą przedstawił we wspomnianych wyżej wywiadach:

“Zgadza się,zdecydowanie zbyt wiele przekleństw jest w tym wywiadzie z mojej strony . Targały mną jeszcze ewidentnie emocje po głupio przegranej walce i stąd takie zachowanie. Mogę jedynie przeprosić kibiców za te wulgaryzmy i obiecać że więcej tak już nie postąpię…

Szkoda jednak Artur że innych promotorów publicznie nie atakujesz jak przegną w wywiadach…”

“Tylo ten co był w oktagonie zrozumie jakie emocje towarzyszą człowiekowi podczas walki jak również po niej. Za swoje zachowanie przeprosiłem już publicznie i temat uważam za zamknięty! Pozdrawiam”

A Wy jak to skomentujecie? Prezes FEN wybrnął i naprawił swój PR-owy błąd?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis