MMA PLNajnowszeBoxdelBoxdel na gorąco po pokonaniu Pawła Jóźwiaka na FAME 17: Widać było, że była ta niechęć już u niego [WIDEO]

Boxdel na gorąco po pokonaniu Pawła Jóźwiaka na FAME 17: Widać było, że była ta niechęć już u niego [WIDEO]

Boxdel, czyli jeden z największych wygranych wczorajszej gali FAME 17, która odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie udzielił specjalnego wywiadu portalowi MMA.PL, w którym na gorąco wypowiada się po pokonaniu Pawła Jóźwiaka.

Boxdel na gorąco po pokonaniu Pawła Jóźwiaka

Przypominamy, że Boxdel w ostatniej walce wczorajszej imprezy pokonał Prezesa FEN przed czasem. Paweł Jóźwiak bowiem decyzją sędziego Piotra Jarosza nie wyszedł do trzeciej rundy i poddał walkę.

Z werdyktem tym nie zgadza się sam Jóźwiak, o czym pisaliśmy TUTAJ -> Afera po FAME 17! Paweł Jóźwiak: To są jakieś jaja! Sędzia Jarosz nigdy nie zasędziuje na FEN-ie, zostałem oszukany!

Boxdel na gorąco po pokonaniu Pawła Jóźwiaka na FAME 17: Widać było, że była ta niechęć już u niego

Teraz mamy wypowiedź samego Boxdela, który przedstawia sytuację z walki z Pawłem Jóźwiakiem ze swojej perspektywy:

“Nie jestem trochę zadowolony z tego werdyktu. Żeby nie było. Bo chciałem walczyć. Jeszcze pokazywałem do Pawła: “Chodź, luźny boks, zrobimy tą trzecią rundę.” I tak było, tam byłem, to było na PPV. No i sędzia przerwał, ale tam widziałem, że Paweł pokazywał, że jucha, że go coś tam przytyka. Nie wiem dokładnie jak to tam było, ale widać było, że była niechęć już. […] Ja nie chcę już w ogóle wnikać w to, bo mam już dosyć tego. Nie dołączam się do wagonu stronniczosci. Ja uważam, że swoją robotę zrobiłem.”

Cała rozmowa MMAPL z Boxdelem do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

FAME 17: Kamil Łaszczyk rzutem na taśmę znokautował Ferrariego! Na kartach sędziów przegrywał!

To walka, na którą wszyscy czekali! Środowisko bokserskie, środowisko freakowe, środowisko MMA i nawet ci, którzy wstydzą się głośno powiedzieć, że oglądają gale freakowe! W walce wieczoru gali FAME 17, która odbywa się w krakowskiej Tauron Arenie na przeciwko stanęli jeden z najpopularniejszych freaków w Polsce – Amadeusz Ferrari Roślik i niepokonany pięściarz zawodowy Kamil Łaszczyk.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis