MMA PLFAME MMAFAME MMA 17: NA ŻYWO! Ferrari czy Łaszczyk? Boxdel czy Jóźwiak? Śledź wyniki live, kto wygrał pojedynki!

FAME MMA 17: NA ŻYWO! Ferrari czy Łaszczyk? Boxdel czy Jóźwiak? Śledź wyniki live, kto wygrał pojedynki!

FAME MMA 17: NA ŻYWO! W Tauron Arenie czeka nas 9 pojedynków. Będą to starcia w formule MMA, K-1 a nawet pojedynek w rzymskiej klatce. W rozpisce znaleźli się m.in. Ferrari, Fabijański Gimper czy… prezes FEN, Paweł Jóźwiak. Śledź relację live i wyniki na naszej stronie i bądź na bieżąco!

FAME MMA 17 NA ŻYWO
Foto: FAME MMA 17

Transmisja FAME MMA 17 będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Interesująco zapowiada się walka wieczoru. W niej doświadczony freak fighter a zarazem weteran FAME MMA Amadeusz “Ferrari” Roślik przywita w klatce pięściarza Kamila “Szczurka” Łaszczyka, który w zawodowej karierze odniósł 30 zwycięstw i nie zaznał goryczy porażki.

W formule MMA zadebiutuje też znany aktor Sebastian Fabijański, posługujący się w organizacji ksywą “Alterboy”. Jego rywalem będzie zaś raper Wacław “Wac Toja” Osiecki.

Swoich sił w klatce spróbuje też kolejny członek Abstrachuje TV, czyli Cezary “Czarmagedon” Jóźwik. Skrzyżuje on rękawice z popularnym polskim youtuberem Tomaszem “Gimperem” Działowym.

Bardzo ciekawy może być pojedynek w klatce rzymskiej, który jest zarazem… starciem dwóch włodarzy. Jeden z szefów FAME MMA Michał “Boxdel” Baron zmierzy się bowiem z prezesem FEN, Pawłem Jóźwiakiem.

Po raz kolejny w klatce FAME MMA pojawi się także były mistrz KSW Marcin Wrzosek. Tym razem “Polish Zombie” zawalczy w formule K-1 a jego przeciwnikiem będzie Piotr “Szeli” Szeliga.

W tej samej formule zawalczy też mistrz i rekordzista świata w Ultra Triathlonie Robert Karaś. Stawi on czoło raperowi Filipowi “Filipkowi” Marcinkowi.

Ponadto w rozpisce gali znaleźli się także m.in. Alan Kwieciński, Marcin “Rafonix” Krasucki czy Wiktoria “Wiki” Jaroniewska.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:30, zaś same walki o godz. 20:00. Studio, otwarcie gali oraz pierwszą walkę będzie można obejrzeć za darmo na YouTube.

FAME MMA 17: NA ŻYWO!

Początek gali: 20:00

Michał “Boxdel” Baron pok. Pawła ”Prezesa FEN” Jóżwiaka przez TKO, 2 runda (Paweł nie wyszedł do trzeciej rundy) – walka w klatce rzymskiej
Kamil “Szczurek” Łaszczyk pok. Amadeusza ”Ferrariego” Roślika przez TKO (ciosy w dosiadzie), 3 runda.
Wacław “Wac Toja” Osiecki pok. Sebastiana “Alterboya” Fabijańskiego przez KO, 1 runda – walka w formule K-1
Tomasz “Gimper” Działowy pok. Cezarego ”Czarmagedona” Jóźwika przez jednogłośną decyzje sędziów.
Alan Kwieciński pok. Maksymiliana “Wiewióra” Wiewiórkę przez KO, 2 runda – walka w formule K-1
Robert Karaś pok. Filipa ”Filipka” Marcinka przez jednogłośną decyzje sędziów – walka w formule K-1
Piotr “Szeli” Szeliga pok. Marcina ”Polish Zombie” Wrzoska przez TKO (najprawdopodobniej złamana ręka) – walka w formule K-1
Marcin “Rafonix” Krasucki pok. Mikołaja ”Mixera” Magdziarza przez poddanie (duszenie zza pleców), 1 runda.
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk poko. Wiktorię “Wiki” Jaroniewską przez TKO (ciosy w parterze), 1 runda.

Transmisja FAME MMA 17 będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Pierwsza walka za darmo na YouTube.

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn o walce Ferrari-Łaszczyk: Amadeusz nie jest żadnym zawodnikiem MMA! Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji przed galą FAME MMA 17, która już w piątek odbędzie się w Krakowie. ”Don Diego” w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o main event. Zobaczymy starcie niepokonanego pięściarza Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem. Starcie odbędzie się w formule MMA.

Marcin Tybura vs Jon Jones w przyszłości? Polak zapewnia: Fajnie byłoby mu rzucić kiedyś wyzwanie

Nie udało się doprowadzić do walki Jan Błachowicz vs Jon Jones, ale może uda się w przyszłości zrobić walkę Marcin Tybura vs Jon Jones? Polak tuż przed swoją kolejną walką w oktagonie UFC twierdzi, że przejście “Bonesa” do jego dywizji wagowej to świetna informacja dla wszystkich zawodników wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis