MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME 17: Kamil Łaszczyk rzutem na taśmę znokautował Ferrariego! Na kartach sędziów przegrywał!

FAME 17: Kamil Łaszczyk rzutem na taśmę znokautował Ferrariego! Na kartach sędziów przegrywał!

To walka, na którą wszyscy czekali! Środowisko bokserskie, środowisko freakowe, środowisko MMA i nawet ci, którzy wstydzą się głośno powiedzieć, że oglądają gale freakowe! W walce wieczoru gali FAME 17, która odbywa się w krakowskiej Tauron Arenie na przeciwko stanęli jeden z najpopularniejszych freaków w Polsce – Amadeusz Ferrari Roślik i niepokonany pięściarz zawodowy Kamil Łaszczyk.

Kamil Łaszczyk rzutem na taśmę znokautował Ferrariego

Walka ta odbyła się w formule MMA i oficjalnie była walką wieczoru całej imprezy!

Transmisja FAME MMA 17 będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Początek walki zaskoczył wielu, bowiem obaj podeszli do siebie z szacunkiem do umiejętności rywala. Przez pierwszą minutę nie padł czysty cios. Ale już po 60 sekundach, Ferrariemu udało się obalił Łaszczyka i zdobył on pozycję dominującą. Tam wymęczył pięściarza, ale nie zrobił mu większej krzywdy. Pod koniec rundy Łaszczyk zdołał wstać na nogi, wykorzystując siatkę. Miał jednak do siebie duże pretensje o to, że ta runda nie poszła po jego myśli.

W drugiej rundzie Amadeusz Roślik ponownie obalił mniejszego fizycznie Kamila Łaszczyka i przez całą odsłonę kontrolował rywala w tej pozycji. W pewnym momencie nawet zdobył dosiad i miał rywala jak na talerzu. Szczurek jednak nie dał sobie wyrządzić większej krzywdy, choć na kartach sędziów zapewne przegrał już drugą rundę z rzędu.

W trzeciej rundzie Kamil Łaszczyk szybko próbował kopnąć Ferrariego, ten przechwycił jego nogę i po chwili Szczurek znowu leżał na macie. Ferrari idealnie rozgrywał tę walkę. Łaszczykowi jednak udało się wstać, ale sekundy nieubłaganie uciekały. Co prawda Łaszczyk trafił mocnym prostym w twarz Ferrariego, ale ten jak na autopilocie ruszył po nogi rywala. Szczurkowi trudno było Ferrariego zrzucić, ale udało mu się… zdobyć dosiad!

I w tym dosiadzie właśnie sytuacja się obróciła. Kamil Łaszczyk obijał Ferrariego, ten się bronił, starał wytrwać do końcowego gongu, ale na 8 sekund przed końcem walki sędzia to starcie przerwał, bowiem Szczurek niemiłosiernie obijał Roślika!

Kamil Łaszczyk zatem wygrywa walkę wieczoru gali FAME 17!

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn o walce Ferrari-Łaszczyk: Amadeusz nie jest żadnym zawodnikiem MMA! Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji przed galą FAME MMA 17, która już w piątek odbędzie się w Krakowie. ”Don Diego” w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o main event. Zobaczymy starcie niepokonanego pięściarza Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem. Starcie odbędzie się w formule MMA.

Marcin Tybura vs Jon Jones w przyszłości? Polak zapewnia: Fajnie byłoby mu rzucić kiedyś wyzwanie

Nie udało się doprowadzić do walki Jan Błachowicz vs Jon Jones, ale może uda się w przyszłości zrobić walkę Marcin Tybura vs Jon Jones? Polak tuż przed swoją kolejną walką w oktagonie UFC twierdzi, że przejście “Bonesa” do jego dywizji wagowej to świetna informacja dla wszystkich zawodników wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis