MMA PLNajnowszeUFCBorys Mańkowski pokazał bójkę Costy z kibicem na UFC 294: Siedzieliśmy tuż obok [WIDEO]

Borys Mańkowski pokazał bójkę Costy z kibicem na UFC 294: Siedzieliśmy tuż obok [WIDEO]

W sieci pojawił się vlog z pobytu “Diabła Tasmańskiego” w Arabii Saudyjskiej, przy okazji gali UFC 294: Makhachev vs Volkanovski 2. Borys Mańkowski pokazał w nim bójkę Paulo Costy z kibicem, która rozpętała się na trybunach podczas jednej z walk.

Borys Mańkowski pokazał bójkę Costy z kibicem na UFC 294

Paulo Costa miał wystąpić na wspomnianej gali, ale z powodu kłopotów zdrowotnych musiał się z tego występu wycofać. Brazylijczyk miał zmierzyć się z Khamaztem Chimaevem, który finalnie zmierzył się z Kamaru Usmanem i wygrał decyzją sędziów.

Costa natomiast nie został dobrze przywitany przez fanów w Abu Dhabi.

Borys Mańkowski pokazał bójkę Costy z kibicem na UFC 294

Zawodnik Federacji KSW był obecny w Abu Dhabi, gdzie był częścią drużyny Mateusza Gamrota. “Gamer” bowiem stanowił zastępstwo dla walki wieczoru całego wydarzenia i w razie kłopotów któregoś z zawodników z main eventu, miał wejść do klatki i walczyć o pas mistrzowski wagi lekkiej UFC.

“Gamer” ostatecznie jednak do klatki nie wszedł, ale mógł w przyjemnych okolicznościach oglądać wydarzenia z całej gali UFC 294. No może nie do końca przyjemnych, bowiem wspomniana bójka Costy z kibicem odbyła się tuż obok niego i Borysa Mańskowskiego.

“Jedyna jedyna rozróba, która się wydarzyła i akurat siedzieliśmy obok.” – skwitował Mańkowski.

Całą sytuację zobaczycie poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis