MMA PLNajnowszeBabilon MMABłeszyński w freak fightach? Tymczasowy mistrz Babilon: Może ja vs dwóch kulturystów? [WIDEO]

Błeszyński w freak fightach? Tymczasowy mistrz Babilon: Może ja vs dwóch kulturystów? [WIDEO]

Adrian Błeszyński (11-6-1) dopiął swego! ”Ares” w piątek został tymczasowym mistrzem organizacji Babilon MMA w kategorii średniej. Tuż po walce Błeszyński wyjawił, że są prowadzone negocjacje z dwoma freakowymi organizacjami. Tym samym niewykluczone, że ”Ares” również pojawi się w freak fightach.

Błeszyński

Błeszyński wystąpił w main evencie gali Babilon MMA 41 w Bielsko-Białej. Jego starcie z Filipem Tomczakiem zapewniło kibicom zgromadzonym w hali mnóstwo emocji. W pierwszej rundzie obaj byli na deskach. Błeszyński był nieustępliwy i ciągle szedł do przodu. W drugiej odsłonie ”Ares” poszedł za ciosem i ponownie rzucił przeciwnika na deski. Tym razem kolejnymi uderzeniami w parterze sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Warto zaznaczyć, że Adrian w przeszłości walczył już o pas Babilon, ale wtedy musiał uznać wyższość dwa razy Pawła Pawlaka oraz Piotra Wawrzyniaka. Były to przegrane, lecz zawsze Adrian był pewnikiem dużych emocji i charakteru.

Błeszyński: Są dwie organizacje…

Adrian Błeszyński tuż po walce wyjawił, że są prowadzone negocjacje z dwoma freakowymi organizacjami. Tym samym niewykluczone, że ”Ares” będzie kolejny pro sportowym zawodnikiem, który wystąpi w freak fightach.

Błeszyński jak widać jest otwarty na różne pomysły, bo w pewnym momencie powiedział nawet o jego potencjalnym starciu z dwoma kulturystami.

Mój menadżer Krzysztof Góralczyk jest też w kontakcie z federacjami freakowymi. Na początku przyszłego roku ma się coś wydarzyć. Jestem brany pod uwagę. Może ja kontra dwóch kulturystów? (śmiech) Nie odpuszczam myśli o takich walkach, bo wiadomo tam są pieniądze, a można tam szukać też swojej szansy prawda (…) Wiecie co… są dwie organizacje, z którymi są wstępne rozmowy, więc nie chcę wyprzedzać faktów. Krzysztof Góralczyk wie o tym więcej. Możecie z nim porozmawiać          

Cały wywiad i wspomniana wypowiedź poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis