MMA PLNajnowszeKSWFreak fighty w KSW? Mirosław Okniński: Inaczej nie będą w stanie się utrzymać finansowo! 

Freak fighty w KSW? Mirosław Okniński: Inaczej nie będą w stanie się utrzymać finansowo! 

Freak fighty wrócą do największej organizacji w naszym kraju? Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW zapewnił, że stawiają na sport i może być jednorazowy ”wyskok”, lecz na pewno nie będzie to wiele walk. Kompletnie inaczej widzi to uznany trener w naszym kraju Mirosław Okniński. Przypomnijmy, że Okniński pod swoimi skrzydłami prowadzi wielu freak fighterów.

Okniński

Ma także pod okiem zawodnika pro sportowego Michała Pasternaka, który zyskał sporą popularność w freak fightach. ”Wampir” ma za sobą dwie walki, w których pokazał się z świetnej strony. Pasternak przed czasem pokonał Piotra ”Szeli” Szeligę oraz na punkty Pawła ”Tybori” Tyburskiego.

Michał swój najbliższy pojedynek odnotuje dziewiątego grudnia na gali FAME ”Reborn”, gdzie w formule bokserskiej (małe rękawice) zmierzy się z Dominikiem Zadorą.

Warto zaznaczyć, że w Akademii Sportów Walki Wilanów pod okiem Mirosława Oknińskiego przygotowuje się także były rywal Michała – Piotr ”Szeli” Szeliga, który w grudniu wystąpi w tak zwanym co-main evencie.

Okniński nie widzi innej opcji!

Mirosław Okniński w rozmowie z portalem FanSportu.pl powiedział, że największa organizacja w naszym kraju wróci do freak fightów i już pracują nad pozyskaniem freak fighterów. 

Trener zapewnia, że nie ma innej opcji, ponieważ w innej sytuacji KSW nie będzie w stanie utrzymać się finansowo.

Po odejściu Viaplay KSW będzie zmuszone robić galę w PPV i moim zdaniem już pracują nad pozyskaniem zawodników freakowych. Nie odbywają się bezpośrednio rozmowy z zawodnikami, tylko z menadżerami. Będzie taka sytuacja, że za jakiś czas KSW, by ratować budżet, będzie ściągać gwiazdy freakowe, które sportowo są niezłe i będą robić gale łączone sportowe z freakami, którzy mają niezły poziom sportowy. Będą chcieli wejść na rynek freaków, bo inaczej nie będą w stanie się utrzymać finansowo. Viaplay odchodzi, trzeba będzie pozyskać środki, a najłatwiej będzie pozyskać robiąc gale mieszane. 2024 rok, albo 2025 to już na pewno w KSW będą gwiazdy freakowe. Tak uważam

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis