MMA PLNajnowszeBorys MańkowskiBorys Mańkowski emocjonalnie o końcu kariery: Chcę skończyć wtedy, kiedy ludzie zapamiętają, że Borys jest kozakiem

Borys Mańkowski emocjonalnie o końcu kariery: Chcę skończyć wtedy, kiedy ludzie zapamiętają, że Borys jest kozakiem

Borys Mańkowski przed swoją kolejną walkę w klatce KSW emocjonalnie wypowiedział się o końcu kariery w MMA. “Diabeł Tasmański”, który w przeszłości był mistrzem wagi półśredniej KSW ma już 33 lata i wiele wojen klatkowych za sobą.

Borys Mańkowski emocjonalnie o końcu kariery

Najbliższa czeka go na gali XTB KSW 78, która już 21 stycznia odbędzie się w Netto Arenie w Szczecinie. Tam Mańkowski zmierzy się z Valeriu Mirceą i będzie próbował przełamać serię dwóch porażek z rzędu, które poniósł w walkach z Marianem Ziółkowskim i Danielem Torresem.

Bilety na galę KSW 78 już w sprzedaży na eBilet.pl

Borys Mańkowski emocjonalnie o końcu kariery: Chcę skończyć wtedy, kiedy ludzie zapamiętają, że Borys jest kozakiem

W wywiadzie opublikowanym na oficjalnej stronie Federacji KSW, Mańkowski opowiedział o swojej karierze w MMA i potencjalnym jej końcu. Oto jego pogląd na tę sprawę:

“Moja kariera już nieco trwa. Byłem w jej trakcie w tak wielu miejscach. Byłem na szczycie, byłem na samym dole, byłem pośrodku. W sercu czuje się każdą walkę, każdą wygraną, przegraną, nawet te, które toczyło się na samym początku. Nie po to byłem na szczycie, żeby kończyć gdzieś na nizince. Chcę skończyć wtedy, kiedy ludzie zapamiętają, że Borys jest kozakiem.”

Mańkowski także w superlatywach wypowiedział się o swoim najbliższym rywalu:

“Wielu ludzi usadził bardzo mocnym prawym ciosem. Chłopak ma walnięcie z prawej ręki i tego należy się obawiać. Kiedy ktoś chce go przewrócić, widać, że ma też naprawdę porządne zaplecze z zapasów lub z judo. W każdym razie na pewno się dobrze chwyta. Jest to wszechstronny gość. Walczy do samego końca i daje z siebie wszystko. Tak jak ja.”

Zobacz także:

Ferrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17 [WIDEO]

Amadeusz “Ferrari” Roślik może zacząć etap bycia w strachu? Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce już 3 lutego zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem w walce, która będzie walką wieczoru gali FAME 17.

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca! Co wy na to?

Martin Lewandowski był gościem dziennikarza TVP Sport Patryka Prokulskiego i opowiedział m.in. o krytyce walki wieczoru nadchodzącej gali XTB KSW 78 przez fanów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis