MMA PLNajnowszeBoksBoris Johnson zawalczy w boksie? Nigel Farage rzuca wyzwanie!

Boris Johnson zawalczy w boksie? Nigel Farage rzuca wyzwanie!

To się dzieje naprawdę! Nigel Farage rzucił wyzwanie w kierunku Borisa Johnsona. Byłaby to walka na zasadach bokserskich. Były lider Partii Brexit jest pewny siebie. Ponadto wspomniał o infuncerach, którzy jego zdaniem aktualnie mają bardzo duże znaczenie.

Johnson

Nigel Farage wspomniał o ”KSI”, który toczy pojedynki w boksie i budzi duże zainteresowanie – o jego ostatnich zwycięstwach pisaliśmy [TUTAJ]

Zgaduję, że praktycznie nikt w mediach westminsterskich lub polityce tego nie zauważy, ale, ci influencerzy jak KSI, śledzeni przez miliony i miliony ludzi są w rzeczywistości dostarczaniem całkiem dobrych wzorców dla naszej młodzieży. Są one kontrą do lewicowej propagandy, którą karmi się naszą młodzież poprzez nasze szkoły i nasze uniwersytety. To był dla mnie naprawdę fascynujący, transformujący moment. Zobaczyłem, że istnieje wielki przypływ milionów młodych ludzi, którzy są całkiem patriotyczni, całkiem porządni. Dzieje się tu coś naprawdę, naprawdę interesującego (…) Z politycznego punktu widzenia są miliony młodych ludzi, którzy będą głosować w następnych wyborach powszechnych, a także w tych po, a ci influencerzy mogą mieć duży wpływ na miliony i miliony głosów.

Będzie walka na zasadach boksu?

Nigel Farage zasugerował, że jest kuszony potencjalną walką bokserską z Borisem Johnsonem. Nigiel jest zainteresowany i pewny swego przed potencjalnym starciem.

Borys, jeśli teraz słuchasz, zróbmy to (…) Czy to był żar chwili? Albo Boris, jesteś na to gotowy?

Zobacz także:

PRIME nakłada ogromną karę na Normana Parke! Irlandczyk dostanie mocno po kieszeni! Zaskoczeni?

Złe informacje dla Normana Parke. Jak czytamy na portalu Przeglądu Sportowego, organizacja PRIME Show MMA nakłada ogromną karę finansową na swojego zawodnika. Powodem ukarania Parke jest niewywiązanie się przez niego z obowiązującego go umowy.

”Matrix” odpowiada Kwiecińskiemu: Je**ć Cię! Jesteś zwykły pet, którego się gasi na co dzień! [WIDEO] Widzieliście?

Michał Królik zapewnia, że to ostatni filmik, który kieruje w stronę Alana Kwiecińskiego. Utytułowany zawodnik K-1 postanowił odpowiedzieć byłemu uczestnikowi ”Ekipy z Warszawy”. Przypomnijmy, że ”Alanik” dostał propozycję walki na gali MMA ATTACK, lecz postanowił odmówić.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis