MMA PLNajnowszeBoksYoutuber KSI wygrał dwie walki bokserskie na jednej gali! Pokonał rapera i… zawodowego pięściarza [WIDEO]

Youtuber KSI wygrał dwie walki bokserskie na jednej gali! Pokonał rapera i… zawodowego pięściarza [WIDEO]

Popularny youtuber KSI dotrzymał słowa i stoczył dwie walki bokserskie na jednej gali. Co ciekawe, oba pojedynki ze swoim udziałem wygrał!

Youtuber KSI wygrał dwie walki bokserskie na jednej gali
Foto: DAZN Boxing YouTube

Impreza z jego udziałem odbyła się w sobotę 27 sierpnia w Londynie na miejscowej hali O2 Arena. KSI mierzył się na niej najpierw z raperem Swarmzem, a potem z zawodowym pięściarzem Luisem Alcarazem Pinedą.

Youtuber KSI wygrał dwie walki bokserskie na jednej gali! Pokonał rapera i… zawodowego pięściarza

Najpierw KSI zmierzył się z raperem Swarmzem, który kompletnie nie miał odpowiedzi na agresywnego i nacierającego przeciwnika. Raper padł na matę w drugiej rundzie, przegrywając walkę z kretesem:

Potem, na przeciwko youtubera stanął zawodowy pięściarz Luis Alcaraz Pineda. Co prawda bokser ten ma rekord 2-5, ale wiele osób ze środowiska pięściarskiego nie dopuszczała do myśli tego, że youtuber z komputera zdoła pokonać zawodowego pięściarza, nawet jeśli ten jest pięściarzem mało utalentowanym.

Rzeczywistość jednak okazała się brutalna, a KSI znokautował jednej nocy także i drugiego rywala. A starcie youtubera z zawodowym pięściarzem można streścić tak:

Zobacz także:

Nitro komentuje walkę Murańskiego! Dymy za kulisami: Junior rzucił we mnie kubkiem! Widzieliście?

Jak się okazuje za kulisami doszło do tak zwanych dymów – o czym na twitterze napisał Sergiusz Górski. Jeden z najbardziej popularnych youtuberów w Polsce wyjawił, że Mateusz Murański rzucił w niego kubkiem z piciem. Ponadto popularny ”Nitro” skomentował walkę Jacka Murańskiego.

Don Kasjo komentuje porażki Murańskich z Tańculą na FAME MMA 15 [WIDEO] Oglądaliście?

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński był obecny w Mrągowie na wczorajszej gali FEN 41. Freak fighter i “włodarz” organizacji PRIME Show MMA udzielił wywiadu obecnym na miejscu dziennikarzom.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis