MMA PLNajnowszeFAME MMABorek po konferencji FAME MMA: Zamawiam bilety do teatru, bo muszę wyrównać stan umysłu!

Borek po konferencji FAME MMA: Zamawiam bilety do teatru, bo muszę wyrównać stan umysłu!

Mateusz Borek uznany dziennikarz i promotor pojawił się na wczorajszej konferencji FAME MMA 17. Nic dziwnego, bowiem w main evencie zobaczymy jego zawodnika. Mowa o niepokonanym pięściarzu Kamilu Łaszczyku, który zmierzy się w formule MMA z Amadeuszem Roślikiem.

Borek

Do walki dojdzie już w najbliższy piątek w Krakowie. Amadeusz bezwątpienia stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. W ostatnim czasie ”Ferrari” pokazywał się z dobrej strony, gdy efektownie przed czasem odprawiał Pawła Bombę oraz Mariusza ”Hejtera” Słońskiego.

Mateusz Borek komentuje!

Mateusz Borek na kanale 6PAK krótko podzielił się swoimi wrażeniami po wczorajszej konferencji FAME MMA 17. 

Wracam do hotelu, zamawiam bilety do teatru na niedzielę, bo muszę wyrównać stan umysłu.

Mateusz wypowiedział się również o walce Ferrari-Łaszczyk.

Ja będę na pewno oglądał tę walkę sercem. Będę za Kamilem, bo pracuję z nim na co dzień. Myślę, że Amadeuszowi już się należy szacunek, że wychodzi ze sportowcem. Niezależnie od tego, że jest znacznie lżejszy i to nie do końca jego formuła. Wydaje mi się, że Kamil ma mnóstwo argumentów, żeby wygrać. Oczywiście to jest sport, ewentualne szybkie obalenie ze strony Amadeusza i brak doświadczenia, umiejętności wstawania, może przesądzić o porażce Kamila. Podjął wyzwanie, dotknął innego miejsca, innej cywilizacji, innego opakowania medialnego.

Cały materiał zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Jóźwiak czy Boxdel? Ferrari czy Łaszczyk? Typowanie redakcyjne FAME MMA 17

Zapraszamy na dwieście sześćdziesiątą piątą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali FAME MMA 17, która w najbliższy piątek odbędzie się w TAURON Arenie w Krakowie.

FAME MMA 17: Jóźwiak był wściekły! Boxdel uderzył go z pięści podczas face to face! [WIDEO] Widzieliście?

Tu jest naprawdę mocny konflikt. Podczas drugiej konferencji FAME MMA 17 była konfrontacja słowna. W pewnym momencie Paweł Jóźwiak odpowiadał nie tylko rywalowi, a także Wojciechowi Goli czy chociażby Robertowi Pasutowi (prowadzący). Na koniec zobaczyliśmy face to face, podczas którego ”Boxdel” uderzył oponenta. Do wyczekiwanego starcia w freak fightach dojdzie już w piątek w Krakowie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis