Bonusy po UFC 270. Figueiredo i Moreno nagrodzeni za świetną walkę [WIDEO]

Po gali UFC 270 w Anaheim tradcyjnie przyznano kilka dodatkowych bonusów. Zgodnie z oczekiwaniami doceniono m.in. znakomity co-main event.
Deiveson Figueiredo (21-2-1) minimalnie pokonał Brandona Moreno (14-6) wygrywając zdaniem wszystkich sędziów 3 z 5 rund. Pojedynek był jednak bardzo bliski i tak naprawdę decyzja mogła pójść w obie strony. Brazylijczyk i Meksykanin dali znakomite show i po trzech starciach ich bilans jest remisowy – pierwsza walka zakończyła się remisem, drugą wygrał Moreno, trzecią z kolei Figueiredo. Czy wkrótce zawodnicy ci skrzyżują rękawice po raz czwarty?
Kolejnym nagrodzonym został Said Nurmagomedov (15-2), który błyskawicznie poddał Cody’ego Stamanna (19-5-1) gilotyną.
Ostatni bonus zgarnęła walcząca na karcie przedwstępnej Vanessa Demopoulos (7-4). Zawodniczka ta zaliczyła nokdaun, ale chwilę później popisała się balachą w starciu z Silvaną Juarez (10-4).
Bonusy po UFC 270:
Walka Wieczoru: Deiveson Figueiredo vs. Brandon Moreno
Występ Wieczoru: Said Nurmagomedov, Vanessa Demopoulos
Wszyscy wymienieni wyżej zawodnicy otrzymali po 50 tysięcy dolarów.
Zobacz także:
Pierwsza numerowana gala UFC w tym roku ma miejsce w Anaheim. W walce wieczoru czeka nas unifikacja w wadze ciężkiej – Francis Ngannou vs. Ciryl Gane. Po raz trzeci w oktagonie spotkają się też Brandon Moreno i Deiveson Figueiredo.
Ostatnie zwycięstwo Mariana Ziółkowskiego z Borysem Mańkowskim pokazało jak klasowym zawodnikiem jest 31-latek. Okazuje się, że talent zawodnika WCA nie przeszedł koło nosa matchmakerom UFC, którzy są zainteresowani zakontraktowaniem Polaka.
Michał Pasternak szybko poddał Simona Henriksena w walce wieczoru gali WOTORE 4. “Wampir” zdobył tym samym pas WOTORE International.