MMA PLArchiwumWotoreWOTORE 4: Michał Pasternak pokazał parterową maestrię. Szybko poddał Henriksena i zdobył pas WOTORE International

WOTORE 4: Michał Pasternak pokazał parterową maestrię. Szybko poddał Henriksena i zdobył pas WOTORE International

Michał Pasternak szybko poddał Simona Henriksena w walce wieczoru gali WOTORE 4, której stawką był pas WOTORE International.

WOTORE 4 Michał Pasternak

Henriksen zaczął od niskiego kopnięcia. Pasternak postanowił szybko przenieść walkę do parteru. “Wampir” zaszedł za plecy rywala i zapiął duszenie. Duńczyk starał się bronić, ale był bezradny wobec parterowych umiejętności Polaka. Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów błyskawicznie poddał rywala

Zobacz także:

WOTORE 4 – wyniki

Kolejna gala walk na gołe pięści, tym razem w Katowicach i ze zmodyfikowanymi zasadami. Podczas gali czeka nas 8-osobowy turniej i kilka superfightów. W walce mistrzowskiej pojawi się Michał Pasternak.

Syn Jerzego Kuleja ostrzega Najmana: Podpiera się nazwiskiem mojego ojca w haniebnych celach!

Marcin Najman w swoich wypowiedziach często odwołuje się do śp. Jerzego Kuleja. W tej sprawie zareagował syn legendarnego trenera – Waldemar Kulej, który ostrzega ”El Testosterona”.

Nie zawsze jest pięknie! Piotr Szeliga pokazuje ciężkie momenty z treningów! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Szeliga w mediach społecznościowych udostępnił następne nagranie z treningu. Zawodnik FAME MMA trenuje pod okiem utytułowanego Mateusza ”Don Diego” Kubiszyna, którego dobrze znanym ze startów w organizacji GROMDA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis