MMA PLNajnowszeCeltic GladiatorBonus BGC obawia się odwołania gali Celtic Gladiator w Bełchatowie z powodu koronawirusa

Bonus BGC obawia się odwołania gali Celtic Gladiator w Bełchatowie z powodu koronawirusa

Już w najbliższą sobotę w Bełchatowie ma odbyć się gala Celtic Gladiator, na której do klatki wejdzie popularny w środowisku MMA celebryta Piotr “Bonus BGC” Witczak. Pochodzący z Wrześni zawodnik ma jednak obawy przed… koronawirusem.

Bonus BGC zakończył współpracę z FAME MMA
Foto: sport.se.pl

Przeciwnikiem Piotra „Bonusa BGC” Witczaka (0-4) będzie Anglik John Painter (1-12), a walka będzie jedną z głównych zestawień całej imprezy. O ile impreza ta w ogóle się odbędzie.

Sprawy nie można bagatelizować, bowiem już pojawiają się informacje o odwołanych galach MMA w Polsce. Czy podobna historia czeka Celtic Gladiator?

Bonus BGC jednocześnie obawia się odwołania imprezy z jego udziałem jak i ma pretensje do tłumu, który jego zdaniem sieje panikę z powodu pandemii koronawirusa. Zawodnik ten ma też radę dla ludzi, którzy chcą się zabezpieczyć przed chorobami:

“Jak mi odwołają galę w sobotę to tego koronawirusa sam rozpierdolę. Skończcie już z tym koronawirusem . Myjcie ręce i nie siejcie paniki, a jak chcecie się zabezpieczyć to nie ruchajcie się bez gumki. Tyle na temat.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis