MMA PLNajnowszeCeltic GladiatorJakub Kamieniarz vs. Piotr Danielski o pas wagi półśredniej na Celtic Gladiator w Bełchatowie

Jakub Kamieniarz vs. Piotr Danielski o pas wagi półśredniej na Celtic Gladiator w Bełchatowie

Pojedynek o mistrzowski pas wagi półśredniej między Jakubem Kamieniarzem (8-6) a Piotrem Danielskim (5-2-1) odbędzie się na gali Celtic Gladiator w Bełchatowie. Impreza zaplanowana jest na dzień 14 marca.

Jakub Kamieniarz vs. Piotr Danielski o pas wagi półśredniej na Celtic Gladiator w Bełchatowie

O zestawieniu mistrzowskim oficjalnie poinformowali organizatorzy w mediach społecznościowych:

“Bełchatów❗️ Jesteście tuOdsłaniamy walkę wieczoru❗️O pas Celtic Gladiator w kategorii 77 kg, na przeciw siebie staną Kuba Kamieniarz(8-6) vs Piotr “Kliczko” Danielski (5-2-1). Walka wieczoru to “wisienka na torcie”, każdej gali, wielkie oczekiwania kibiców na “krwawą jadkę”, ogromne wyróżnienie dla każdego zawodnika, którzy mamy nadzieję spełnią nasze oczekiwania. Kuba to zawodnik pochodzący z Kościana, reprezentujący klub Kohorta Poznań, doświadczony, głodny sukcesów. Z ostatnich 5 walk, wygrał cztery, przegrywając jedną na gali KSW 48 z bardzo mocnym Cezarym Kęsikiem. “Kliczko” pochodzi z Olsztyna i rezprenetuje Arrachion Olsztyn, po raz drugi zawalczy dla Celtic Gladiator. Ostatnią walkę przegrał poprzez decyzję sędziów, jest więc zdeterminowany by wrócić na zwycięską ścieżkę i zabrać tytuł do Olsztyna. Walka wieczoru, ogromne emocje, a w stawce tytuł mistrzowski Celtic Gladiator❗️Kto zabierze go do domuObaj walczą na neutralnym terenie, czy Kamieniarz zafunduje “Kliczce” drugą porażkę z rzędu i sięgnie po tytułCzy Piotrek w efektowny sposób wróci na zwycięską ścieżkę i to pas zawiśnie na jego biodrachTe pytania zostaną rozwiane już za półtora miesiąca w Bełchatowie. My czekamy na niezapomniane widowisko w wykonaniu tych dwóch “gladiatorów”, a Wy musicie tam znami być, do zobaczenia❗️”

https://www.facebook.com/CelticGladiatorPoland/photos/a.738115203055064/1280884288778150/?type=3&theater

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis