MMA PLNajnowszeMMABombardier szybko zdemolował Reda! Były rywal Pudziana zrobił to po niecałej minucie [WIDEO]

Wczoraj we Francji odbyła się gala Octo’Gônes 2, na której swój drugi pojedynek stoczył Ernest ”Red” Ivanda. Warto zaznaczyć, że freak fighter zaryzykował i przyjął propozycję na ostatnią chwilę. Wstępnie z ”Bombardierem” miał zmierzyć się Frederick Terepita (1-0) z Australii oraz Brando Peričić (1-0) z Chorwacji.

Bombardier

Serigne Ousmane Dia to mistrz senegalskich zapasów. ”Bombardier” w naszym kraju znany jest z walki w organizacji KSW, gdzie skrzyżował rękawice z Mariuszem Pudzianowskim.

Do starcia z Pudzianem miało dojść już na KSW 59. Senegalczyk parę godzin przed galą doznał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał być hospitalizowany. Nowym przeciwnikiem Pudzianowskiego został Nikola Milanović, dla którego był to debiut zawodowy. Serb nie postawił wysoko poprzeczki. Pudzianowski szybko i łatwo zastopował przeciwnika.

Ostatecznie ”Bombardier” zawalczył z Pudzianowskim na gali KSW 64. Pudzianowski potrzebował zaledwie 18-sekund, aby brutalnie znokautować rywala.

Szybka robota!

Zaskoczenia nie było. Bardziej doświadczony Serigne Ousmane Dia (5-1) w niecałą minutę zastopował Ernesta Ivandę.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

”Bombardier” od porażki z Mariuszem Pudzianowskim odnotował trzecie zwycięstwo w MMA. Dia wystąpił jeszcze dwa razy w Polsce, gdy przed czasem szybko zastopował Damiana ”Stiflera” Zduńczyka i Zuluzinho.