MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipBKFC przebiło KSW! Nokaut w 3 sekundy na gali w Miami [WIDEO]

BKFC przebiło KSW! Nokaut w 3 sekundy na gali w Miami [WIDEO]

BKFC przebiło KSW! Chodzi oczywiście o najszybszy nokaut ostatniego weekendu. Na gali KSW 56 oglądaliśmy wygraną w 12 sekund, natomiast na BKFC 14 na znokautowanie rywala potrzeba było… 3 sekund!

Akcją z gali KSW 56, o której wspominamy był nokaut w wykonaniu Filipa Pejicia, który w 12 sekund rozprawił się z faworyzowanym Sebastianem Rajewskim:

Na gali BKFC 14 przebito to osiągnięcie!

BKFC przebiło KSW! Nokaut w 3 sekundy na gali w Miami [WIDEO]

Zawodnik z Kuby, który walczy na gołe pięści w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship zanotował w piątek najszybszy nokaut w historii BKFC.

Rzecz miała miejsce na gali BKFC 14 w Miami w pojedynku Ulyssesa Diaza z Doneleim Bonedetto. Starcie to zakończyło się na korzyść tego pierwszego. Cała walka natomiast trwała… 3 sekundy!

Realizator nie zdążył nawet włączyć zegara wskazującego upływ czasu w rundzie. Poniżej prezentujemy tą akcję w całej okazałości:

Zobacz także:

Michał Kita łypie do Grabowskiego i Bedorfa: Wielcy fajterzy wagi ciężkiej, którzy chcą dostać kwiatuszki

Czołowy zawodnik wagi ciężkiej KSW, Michał Kita łypie do Damiana Grabowskiego i Karola Bedorfa. “Masakra” to najbliższy pretendent do tytułu mistrzowskiego królewskiej dywizji wagowej, który wypowiedział się na temat dwóch innych wielkich zawodników wagi ciężkiej w Polsce.