MMA PLArchiwumwalki na gołe pięściBKFC Europe: Już dziś Polak zawalczy na gołe pięści w Bułgarii! Durski gotowy na wyzwanie! 

BKFC Europe: Już dziś Polak zawalczy na gołe pięści w Bułgarii! Durski gotowy na wyzwanie! 

Już dziś w Bułgarii, a dokładnie w Sofii odbędzie się gala BKFC 54. W karcie walk pojawi się nasz reprezentant Jędrzej Durski, który podejmie kolejne ciekawe wyzwanie. Będzie to walka na gołe pięści z zawodnikiem publiczności – Marianem Dimitrovem.

Durski

W karcie walk pojawi się wielu zawodników MMA, którzy spróbują rywalizacji w nowej dla siebie formule. Chociażby doświadczony Georgi Valentinov (22-6), Vladislav Kanchev (13-7-2) czy Kaloyan Kolev (12-1), który w 2021 roku próbował dostać do UFC poprzez Contender Series. To się ostatecznie nie udało i doznał pierwszej zawodowej przegranej. Wojownik z Bułgarii przegrał przed czasem z Armenem Petrosyanem.

Ciekawostką jest również fakt, że na tej samej gali zobaczymy Felipe Maie (15-8) czyli jednego z ostatnich rywali Mateusza Rębeckiego przed przejściem do amerykańskiego giganta. Polak potrzebował zaledwie 15 sekund na znokautowanie Brazylijczyka. Miało to miejsce na gali Fight Exclusive Night 36 w Szczecinie.

To już dziś!

Już dziś swoją walkę na gołe pięści stoczy nasz reprezentant Jędrzej Durski. Polak wystąpi na BKFC 54 w Sofii, gdzie zmierzy się z Marianem Dimitrovem.

Na wadze @bkfceurope drobna awanturka…ale bez wulgaryzmów. Przemoc jutro💀 dziś ładowanie🔋 Waga siadła miękko dzięki @puchalskidietetyk, dzisiaj świnia ładuje koryto⏭️jutro wjeżdża🐗dzik

Marian to przede wszystkim zawodnik MMA, który może pochwalić się rekordem 10 zwycięstw i 4 porażek. Walki na gołe pięści nie są mu obce. W ostatnim wypunktował doświadczonego i obdarzonego świetnymi warunkami fizycznymi – Willa Chope. Przed Polakiem na pewno największe wyzwanie w zawodowej karierze, a wygrana na tak prestiżowej i medialnej gali powinna zaowocować kolejnymi propozycjami.

Pochodzący z Poznania zawodnik miał okazję wystąpić między innymi na Wotore czy Krwawym Sporcie. Jędrzej wywodzi się z kickboxingu, ale formuła pojedynków na gołe pięści zdecydowanie nie jest mu obca.

Nie tak dawno na kanale naszego redakcyjnego kolegi – Dawida Barcikowskiego pojawił się wywiad z Jędrzejem, który możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis