Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLCeltic GladiatorBilety na Celtic Gladiator 29 w Bielsku-Białej już dostępne!

Bilety na Celtic Gladiator 29 w Bielsku-Białej już dostępne!

Kibice będą mogli bez przeszkód obejrzeć wszystkie walki ujęte w programie Gali Celtic Gladiator w Bielsku-Białej z perspektywy trybun Hali pod Dębowcem – to najważniejsza informacja, która odnosi się do eventu zaplanowanego na sobotę 26 czerwca.

Bilety na Celtic Gladiator 29
Foto: Celtic Gladiator

Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, wzbudza też z każdym kolejnym dniem coraz wyraźniej zauważalne zainteresowanie kibiców.

– Organizacja gali w 2019 roku odbiła się szerokim echem i dlatego też trybuny w dużej mierze się zapełniły. Tak naprawdę równie znacząca impreza sportów walki powróciła wtedy po latach do Bielska-Białej. Liczymy, że i tym razem odbędzie się to z odpowiednim „powerem”, bo wszyscy jesteśmy spragnieni udziału na żywo w eventach

mówi Albert Jarzębak, prezes federacji Celtic Gladiator.

Poprzez platformę pod adresem www.kupbilecik.pl wystartowała właśnie oficjalnie sprzedaż wejściówek na Galę Celtic Gladiator 29. Ceny biletów dla kibiców wahają się w przedziale od 60 do 100 złotych za miejsca zlokalizowane blisko oktagonu (ROZKŁAD MIEJSC NA SEKTORACH – bit.ly/bilety_bielskobiala_celticgladiator). To więc poziom zbliżony do tego z poprzedniego eventu w Hali pod Dębowcem.

– Nie chcieliśmy nadmiernie windować cen, bo zależy nam, żeby jak najliczniejsze grono fanów sportów walki pojawiło się na imprezie. Atmosfera jest wówczas wyjątkowo gorąco

dodaje Jarzębak.

Jak zapowiada, w dobie mniej restrykcyjnych, ale wciąż częściowo obowiązujących pandemicznych ograniczeń, trybuny podczas czerwcowej Gali pomieszczą blisko 1,5 tys. kibiców. Karta walk obejmować będzie łącznie 10 pojedynków, ich start zaplanowano w sobotę 26 czerwca na godzinę 18:00.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Amanda Nunes do Kim Kardashian: Hej Kim, robimy to?

Podwójna mistrzyni UFC i uznawana za najlepszą zawodniczkę w kobiecym MMA w historii Amanda Nunes podłapała sugestię swojego szefa Dany White’a i zwróciła się bezpośrednio do Kim Kardashian. Brazylijka chce wziąć udział w walce z celebrytką!

Don Kasjo komentuje starcie Floyd-Paul: Bym dużo lepiej poprowadził tą walkę niż Logan! Poleciał?

Kasjusz Życiński podczas wczorajszego lajva skomentował walkę pomiędzy Floydem Mayweatherem, a Loganem Paulem, która w niedzielę odbyła się w Miami. Było to starcie pokazowe – budzące mimo wszystko duże zainteresowanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis