MMA PLMateusz GamrotBeneil Dariush w strachu? Amerykanin wskazał kilka nazwisk na potencjalnych rywali. Nie wymienił Gamrota!

Beneil Dariush w strachu? Amerykanin wskazał kilka nazwisk na potencjalnych rywali. Nie wymienił Gamrota!

Rozpędzony serią siedmiu wygranych z rzędu w UFC, Beneil Dariush w rozmowie z portalem MMAjunkie.com wskazał kilka nazwisk na swoich potencjalnych kolejnych rywali. Wizja przyszłości Dariusha kłóci się jednak z tym, co ostatnio mówił szef UFC, Dana White.

Beneil Dariush

A sternik UFC przyznał bowiem, że widziałby Dariusha w walce z Mateuszem Gamrotem, który w miniony weekend zaliczył kolejną wiktorię w oktagonie, pokonując po fenomenalnym pięciorundowym boju Armana Tsarukyana.

“Gamer” dzięki kolejnej wygranej w UFC awansował już na 8. miejsce wśród pretendentów w wadze lekkiej i między innymi dlatego Dana White widzi Gamrota w walce właśnie z Dariushem.

Beneil Dariush w strachu? Amerykanin wskazał kilka nazwisk na potencjalnych rywali. Nie wymienił Gamrota!

Amerykanin jednak celuje w wyższe miejsca rankingowe, co jest logiczne, bowiem Amerykanin jest o krok od walki o pas mistrzowski UFC.

Oto, co Dariush powiedział w rozmowie z MMAjunkie.com:

“Teraz mamy taką sytuację z Charlesem Oliveirą. On nie jest mistrzem, bo chce Conora McGregora. UFC natomiast chce zrobić walkę Oliveira vs Makhachev, co mnie nieco zawiesza w działaniach. Czekam co się stanie.

Jeśli Charles i Islam będą mieli ze sobą walczyć, to ja widziałbym siebie w walce z Dustinem Poirierem. Ta walka ma spory sens. Chciałbym z nim się zmierzyć. Wiem, że mówił o walce w sierpniu i to byłoby coś świetnego. Sierpień, wrzesień. Możemy to robić! Nie musimy lecieć do Abu Dhabi, możemy to zrobić na Florydzie, jeśli tego będą chcieli.

Ale zaznaczam, że nadal nie wiemy co zrobi Charles Oliveira, jakiej walki się podejmie. Bo ciągle mówi tylko: nie, nie, nie, nie… Jeśli będzie walczył z kimś innym niż Islam, to ja chcę Islama. Chcę najlepszych zawodników w dywizji. Mam mnóstwo szacunku do Poiriera, ale Islam jest w kwiecie wieku, podczas gdy u Poiriera ten ogień już przygasa.

Chciałbym Islama Makhacheva wcześniej, ale zobaczymy co będzie. Charles, Islam, potem Dustin Poririer, Michael Chandler. Tacy faceci mnie interesują.”

Zobacz także:

Dana White chwali zaciętość Gamrota i Tsarukyana: W tym sporcie wielu gości ociera się o śmierć! Widzieliście?

Szef UFC Dana White był pod wrażeniem walki wieczoru sobotniej gali UFC on ESPN 38 i chwali zaciętość Mateusza Gamrota i Armana Tsarukyana, którzy dali fenomenalny pięciorundowy bój ostatniej gali w UFC Apex w Las Vegas.

Rafał Trzaskowski ofiarą cyberoszustwa! Polityk wcale nie rozmawiał z Kliczką! Co wy na to?

Rafał Trzaskowski jest ofiarą cyberoszustwa! Kandydat na urząd prezydenta RP na początku czerwca miał rozmawiać z merem Kijowa – Witalijem Kliczką. Jak się okazuje Trzaskowski nie rozmawiał wcale z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej w boksie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis