MMA PLNajnowszeBoksRafał Trzaskowski ofiarą cyberoszustwa! Polityk wcale nie rozmawiał z Kliczką!

Rafał Trzaskowski ofiarą cyberoszustwa! Polityk wcale nie rozmawiał z Kliczką!

Rafał Trzaskowski jest ofiarą cyberoszustwa! Kandydat na urząd prezydenta RP na początku czerwca miał rozmawiać z merem Kijowa – Witalijem Kliczką. Jak się okazuje Trzaskowski nie rozmawiał wcale z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej w boksie.

Trzaskowski

Warto zaznaczyć, że Kliczko jest kandydatem do otrzymania tytułu honorowego obywatela Warszawy.

Jeszcze nie tak dawno Witalij apelował do całego świata. Ukrainiec zapewniał, że nie bronią oni tylko swojej ojczyzny, ale również Polski.

Nie umiem powiedzieć, czemu strzelano do aut, na których po rosyjsku napisane było “dzieci”. Czemu starsza pani, niosąca torbę z ziemniakami, została zabita. Nie rozumiem mordowania pokojowo nastawionych mieszkańców (…) To nie jest wojna, to ludobójstwo. W wyniku propagandy Rosjanie mają skrzywione mózgi (..) Politycy w Moskwie mówią, że nadeszła pora, by kraje bałtyckie wróciły do Rosji. Jak daleko sięgają plany Rosji, nie wiemy, ale to się nie ogranicza do granic Ługańska (…) Bronimy nie tylko Ukrainy, nie tylko własnych dzieci, bronimy też Polski. Nie jest żadną tajemnicą, że plany Putina to odbudowa Związku Radzieckiego i Polska również wchodziła w skład tego imperium. Każdy Polak powinien to sobie uświadomić.

Trzaskowski ofiarą cyberoszustwa!

Na początku czerwca Rafał Trzaskowski rozmawiał przez połączenie internetowe z Witalijem Kliczką, który jest merem Kijowa. Jak donosi Radio Zet rozmowa zaczęła wzbudzać mocne podejrzenia. Trzaskowski postanowił skontaktować się z władzami Kijowa.

Okazało się, że w tym czasie Witalij Kliczko nie prowadził żadnej wideo rozmowy. To nie koniec, bowiem w ten sam sposób oszukano jeszcze czterech włodarzy innych europejskich miast.

Rzeczywiście wszyscy zostaliśmy oszukani, także włodarze Wiednia, Budapesztu, Berlina i Madrytu. Rozmowa nie dotyczyła żadnych wrażliwych kwestii, ale i tak zdecydowałem się powiadomić o incydencie polskie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo oraz Ambasadę Ukrainy. Wcześniej już kilkakrotnie rozmawiałem z Witalijem Kliczką, a zasady współpracy na wypadek wojny omawialiśmy na żywo w Kijowie – powiedział Trzaskowski w rozmowie z Radio Zet.

Ciekawy jest też przebieg rozmów. Najpierw fałszywy Kliczko poruszał tematy dotyczące uchodźców. Ale potem zagadywał o bardzo dziwne lub kontrowersyjne kwestie, np. dotyczące środowisk LGBT lub ”wyłudzania świadczeń socjalnych” – napisano na stronie niebezpiecznik.pl. 

Zobacz także:

Mateusz Gamrot wysoko w nowym rankingu wagi lekkiej UFC! Polak wyprzedził… McGregora! Widzieliście?

Mateusz Gamrot nie zwalnia tempa! Polak znalazł się bardzo wysoko w nowym rankingu wagi lekkiej UFC! “Gamer” awansował aż o cztery pozycje i wyprzedził między innymi… Conora McGregora!

Australijski pięściarz Sam Abdulrahim postrzelony w klatkę piersiową! Wracał z pogrzebu kuzyna! Co wy na to?

Niepokonany australijski bokser wagi junior ciężkiej Sam Abdulrahim (6-0, 3 KO) został trzykrotnie postrzelony w klatkę piersiową. Jego stan na początku był ciężki, ale teraz opisywany jest jako stabilny. 30-latek wracał z pogrzebu kuzyna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis