MMA PLBellatorBellator Japan/RIZIN.20 – video promo gal

Bellator Japan/RIZIN.20 – video promo gal

RIZIN Fighting Federation i Bellator MMA wypuściły krótki materiał promujący końcoworoczne gale obu organizacji, które odbędą się 29 i 31 grudnia w hali Saitama Super Arena.

Zapowiadane są także potwierdzone już pojedynki, w tym starcie Fedora Emelianenki z Quintonem Jacksonem, czy rewanżowa walka między Kyojim Horiguchim a Kaiem Asakurą.

Bellator Japan będzie pierwszą galą w Kraju Kwitnącej Wiśni organizacji Scotta Cokera. RIZIN będzie pomagać w tym przedsięwzięciu, a na dość krótkiej karcie (maksymalnie 3-godzinnej) ma mieć miejsce minimecz między oboma promotorami. Poza wspomnianymi już Fedorem i Rampage’em w klatce pojawią się również Benson Henderson i Michael Chandler. Pierwotnie termin zarazerwowany był na RIZIN.20, ale w Super Arenie ostatecznie ujrzymy debiut amerykańskiej organizacji.

ROZPISKA BELLATOR JAPAN

RIZIN.20 to kontynuacja tradycyjnych wydarzeń sylwestrowych, jakie mają miejsce w Japonii. Na rozpisce zobaczymy finały turnieju w kategorii lekkiej (półfinały i finał), a także walki o pasy w wagach (super)atomowej i koguciej. Oba zestawienia o tytuły będą rewanżami. Ayaka Hamasaki i Seo Hee Ham zmierzą się po raz trzeci, natomiast Kyoji Horiguchi i Kai Asakura skrzyżują rękawice po raz drugi po sensacyjnym zwycięstwie tego drugiego na sierpniowym RIZIN.18.

ROZPISKA RIZIN.20