MMA PLArchiwumBellatorBellator 299: Już dziś dwóch naszych reprezentantów zawalczy w Dublinie!

Bellator 299: Już dziś dwóch naszych reprezentantów zawalczy w Dublinie!

Już dzisiaj w Irlandii, a dokładnie w Dublinie odbędzie się gala Bellator 299. W karcie walk zobaczymy dwóch naszych reprezentantów. W main evencie do obrony pasa w kategorii średniej stanie niepokonany Johnny Eblen (13-0), który zmierzy się z Fabianem Edwardsem (12-2).

Bellator

W rozpisce mamy aż… dwadzieścia pojedynków. W co-main evencie zobaczymy starcie Aarona Pico (11-4) z Pedro Carvalho (13-7). Zobaczymy także dobrze znanego w naszym kraju z walk w KSW – Mansour Barnaoui (20-5), który skrzyżuje rękawice z Jay Jay Wilson (9-1).

Wczoraj odbyła się ceremonia ważenia, gdzie doszło do ostatniego face to face.

Co możecie zobaczyć poniżej:

Dwie walki Polaków!

Jako pierwszy w klatce zamelduje się Piotr Niedzielski (17-6), który stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem jakim będzie niepokonany Khasan Magomedov (8-0). Warto zaznaczyć, że reprezentant Czerwonego Smoka ponownie wchodzi na zastępstwo.

Polak będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich dwóch przegranych. Warto zaznaczyć, że ”Niedziela” dawał bliskie walki.

Drugim naszym reprezentantem w Dublinie będzie Przemysław Górny (5-3) walczący w kategorii koguciej. “The Polish Wolf” zmierzy się z zawodnikiem publiczności Ciaranem Clarke (7-0). 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis