MMA PLNajnowszeBellatorBellator 181: Zwycięstwo Dereka Camposa w walce wieczoru – wyniki gali

Bellator 181: Zwycięstwo Dereka Camposa w walce wieczoru – wyniki gali

W walce wieczoru gali Bellator 181, która odbyła się 14 lipca w Thackerville Derek Campos (19-6) pokonał Brandona Girtza (14-7) przez niedopuszczenie przez lekarza do kontynuowania walki. Znany z występów w KSW Kendall Grove (23-17) przegrał z John’ym Salterem (14-3) przez poddanie w 1 rundzie. Poniżej prezentujemy pełne wyniki tej gali:

Walka Wieczoru:
155Ibs: Derek Campos pok. Brandona Girtza przez TKO (przerwanie przez lekarza) 2 R, 5:00
Karta Główna:
185Ibs: John Salter pok. Kendalla Grove’a przez poddanie (duszenie zza pleców), 1 R ,4:37
125Ibs: Emily Ducote pok. Jessica Middletona przez jednogłośną decyzję sędziowską
135Ibs: Joe Warren pok. Steve Garcia przez jednogłośną decyzję sędziowską

Karta Wstępna:
170Ibs: Jonathan Gary pok. Williama Florentino przez jednogłośną decyzję sędziowską
135Ibs: Jordan Howard pok. Johnny Marigo przez KO, 1 R, 1:26
145Ibs: Amanda Bell pok. Brittney Elkina przez TKO (ciosy), 2 R, 4:56
145Ibs: Justin Lawrence pok. Treston Thomisona przez TKO (przerwanie lekarza), 1 R, 3:34
170Ibs: EJ Brooks pok. Guilherme Vasconcelosa przez jednogłośną decyzję sędziowską
185Ibs: Rafael Lovato pok. Mike Rhodes’a przez poddanie (duszenie zza pleców), 1 R, 1:59
265Ibs: Valentin Moldavsky pok. Carl Seumanutafa przez jednogłośną decyzję sędziowską
170Ibs: Andre Fialho pok. AJ Matthews’a przez niejednogłośną decyzję sędziowską (28-29, 29-28, 29-28)
170Ibs: Logan Storley pok. Kenmmyelle Haley’a przez TKO (łokcie), 1 R, 1:44
185Ibs: Romero Cotton pok. Aaron Rodrigueza przez niejednogłośną decyzję sędziowską (30-27, 27-30, 29-28)
125Ibs: Katy Collins pok. Bruna Vargas przez jednogłośną decyzję sędziowską