MMA PLUFCBędzie rewanż Khabiba z Conorem? Menadżer Rosjanina nie pozostawia złudzeń…

Będzie rewanż Khabiba z Conorem? Menadżer Rosjanina nie pozostawia złudzeń…

Wielu fanów spodziewa się rewanżu między Khabibem Nurmagomedovowem a Conorem McGregorem, jednak do tej walki może w ogóle nie dojść.

Menadżer Khabiba, Ali Abdelaziz udzielił wywiadu portalowi TMZ Sports, w którym odniósł się do sugestii, jakoby Conor McGregor po ewentualnym pokonaniu Donalda Cerrone na gali UFC 246 – i równoczesnej wiktorii Khabiba w walce z Tonym Fergusonem w kwietniu na UFC 249 – miałby stoczyć rewanżowy pojedynek z Rosjaninem:

“Słuchajcie, Dana White jest najlepszym promotorem w historii tego sportu i bardzo go szanuję za to, co robi. On sprawia, że ludzie interesują się Conorem. Wspominając po nim nazwisko Khabiba sprawia, że ludzie o tym myślą. W porządku, nie mam z tym problemu. Jest promotorem, może robić takie rzeczy. Ale Khabib ma plan. Oczywiście Dana też ma swój plan i czasem się zgadzamy, a czasem nerwowo kłócimy, ale biznes i tak się kręci.

Jednakże, Conora nie ma na radarze Khabiba. O ile wiem, to może on przegrać z Kowbojem.”

Abdelzaiz odniósł się do pierwszej walki między Khabibem a Conorem, którą Rosjanin wygrał przez poddanie w czwartej rundzie i wskazał nieuczciwość w szeregach trenerskich McGregora:

“Przed walką z Khabibem, trenerzy Conora zapewniali, że znokautuje go w trzy rundy, mówili, że Conor nigdy nie był w lepszej formie. A potem gadali, że mieli słaby obóz, że jedzenie źle wpłynęło na Conora. Oni są kłamcami, nigdy w nic im nie uwierzę.

Conor niech dba o sylwetkę, to kulturysta. Od nas nigdy nie dostanie miłości i zainteresowania.”

Abdelaziz na pytanie dziennikarzy o to, z kim po ewentualnej wygranej z Tonym Fergusonem, Khabib najchętniej by się zmierzył jasno odpowiedział:

“Co myślicie o Justinie Gaethje? Wygrywa i nokautuje rywali. Logicznie rzecz biorąc, on jest następny. Jest numerem trzy, numer dwa – Dustin Poirier już został przez nas pokonany. To jedyna walka, która ma sens dla kariery Khabiba.”