MMA PLNajnowszeFAME MMABędzie rewanż Ferrari-Łaszczyk? Mateusz Borek zabiera głos!

Będzie rewanż Ferrari-Łaszczyk? Mateusz Borek zabiera głos!

O takim potencjalnym rewanżu mówiło się już po walce, ale czy jest to realne? Drugie starcie Kamil Łaszczyk kontra Amadeusz Roślik – mogłoby wzbudzić zainteresowanie, ale czy duże? Ciężko powiedzieć. Mateusz Borek menadżer ”Szczurka” w rozmowie z kanałem ”Koloseum” został zapytany o kolejne starcie Kamila w freakowej organizacji.

Borek

Oto co mówił niedawno ”Ferrari” o potencjalnym rewanżu z doświadczonym pięściarzem.

Jeśli chodzi o MMA to pewnie, że chciałbym rewanżu. Myślę, że istnieje duże prawdopodobieństwo, tylko nie wiem, czy w MMA. Ogólnie uważam, że moglibyśmy go na sali zatrudnić jako mopa do wycierania podłogi. No całą walkę wycierałem nim podłogę jak szmatą. On ma świadomość, że w rewanżu wydarzyłoby się to ponownie. Myślę, że będzie unikał MMA jak diabeł święconej wody.

Borek zabiera głos!

Mateusz Borek menadżer Kamila Łaszczyka został zapytany o drugą potencjalną walkę ”Szczurka” w freakowej organizacji. Mowa oczywiście o potencjalnym rewanżu z podopiecznym Mirosława Oknińskiego.

Myślę, że wcześniej czy później z Rafałem znowu usiądziemy, podamy sobie ręce i Kamila jeszcze zobaczymy w federacji freakowej. Remach. My chcieliśmy w K-1, ale to jest raczej nie możliwe. Czyli Amadeusz zgodzi się na rewanż, ale tylko na zasadach MMA. Sam wiesz, ludzie kochają rewanże.

Zobacz także:

Kolejny Polak w Glory! Maksymilian Bratkowicz pod koniec kwietnia zawalczy w Rotterdamie! Widzieliście?

Dziś nie brakuje dobrych wiadomości! Maksymilian Bratkowicz postanowił zaryzykować i przyjął walkę w zastępstwie. Maks jest kolejnym naszym reprezentantem, który trafił do największej organizacji kick-boxingu. Do debiutu Biało-Czerwonego dojdzie już pod koniec kwietnia.

Piotr Szeliga mocno o zaczepkach Oknińskiego: To jest żenujące! Co wy na to?

Piotr Szeliga w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o zaczepkach ze strony trenera Mirosława Oknińskiego. Freak figthter z Dębicy zapewnia, że ”z Akademii Wilanów zrobiła się Akademia Pana Kleksa”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis