MMA PLNajnowszeFAME MMAPiotr Szeliga mocno o zaczepkach Oknińskiego: To jest żenujące!

Piotr Szeliga mocno o zaczepkach Oknińskiego: To jest żenujące!

Piotr Szeliga w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o zaczepkach ze strony trenera Mirosława Oknińskiego. Freak figthter z Dębicy zapewnia, że ”z Akademii Wilanów zrobiła się Akademia Pana Kleksa”.

Szeliga

Szeliga już dwudziestego maja stoczy swój kolejny pojedynek w freakowej organizacji. ”Szeli” wystąpi na FAME MMA 18 w Łodzi, gdzie w formule K-1 zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Michałem ”Wampirem” Pasternakiem. Podczas pierwszej konferencji nie brakowało mocnych słów.

Oto chociażby jeden z ostatnich wpisów trenera Oknińskiego o najbliższym przeciwniku Pasternaka.

Piotr ”Gilojad” Szeliga zyskał nowy pseudonim. Piotr ”Trembolonowy Głupek” Szeliga. Panie Piotrku Piotrusiu, myślisz że Trembolon steryd stosowany dla bydła przed ubojem da ci moc zwycięstwa, mylisz się, nie ma cudów. Pisząc, że wchodzisz na trembolon pokazujesz, jak głupi jesteś. Spier**** akcje z gilami, a teraz sam się sprzedajesz, że zażywasz najgorszej jakości doping o bardzo złych skutkach zdrowotnych. Piotrek – Michał Pasternak rozwali Ci tą głupią głowę. Nowy pseudonim zamieniamy z ”Gilojad” na ”Trembolonowy Głupek”. Szeliga po trembolonie idzie na rzeź.

Szeliga komentuje!

Piotr Szeliga w rozmowie z Mateuszem Kaniowski wypowiedział się o zachowaniu trenera Mirosława Oknińskiego. ”Szeli” zapewnia, że jest to żenujące zachowanie.

On nie robi na mnie żadnego wrażenia. To jest cyrk na kółkach. Z Akademii Wilanów zrobiła się Akademia Pana Kleksa. To jest żenujące. (…) Jak chce sobie poddymić to spoko, ale mam wrażenie, że chce zabrać zawodnikom całe show. Jakby mój trener odpier**** takie rzeczy, to bym powiedział ”zwolnij”. Kiepsko to wygląda, a to jest starszy gość po 50-tce. Dla mnie to jest niepotrzebne. Są zawodnicy, niech oni między sobą wyjaśniają. On niech się zajmie trenowaniem i przygotowaniem.

Zobacz także:

Polak ukarany za swoje zachowanie na konferencji! Jest komentarz organizacji FAME MMA! Co wy na to?

Adrian Polański nie wystąpi na najbliższej gali, ale pojawił się na pierwszej konferencji promującą FAME MMA 17, które dwudziestego maja odbędzie się w Łodzi. ”Polak” podczas trzeciej części miał pytanie do mistrza freakowej organizacji – Maksymiliana Wiewiórki. Widzowie jak i sam ”Wiewiór” był oburzony wystąpieniem Polańskiego.

Boxdel jednak zdecyduje się na walkę z Najmanem? ”Staje się to coraz bardziej atrakcyjne finansowo!”

Być może przemówią jednak pieniądze? Michał Baron w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany, dlaczego nie doszło do sparingu z Marcinem Najmanem. ”Boxdel” nie ukrywa, że w ostatnim czasie pojawiają się oferty i są one dobre finansowo, więc jest to kuszące. Ponadto Baron zapewnił ,że nie doszło do sparingu z ”El Testosteronem”, bowiem nie chciał go promować….

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis