MMA PLNajnowszeKSWBartosz Leśko pewny siebie przed walką z Tomem Breesem na KSW 80: Na pewno go przełamię

Bartosz Leśko pewny siebie przed walką z Tomem Breesem na KSW 80: Na pewno go przełamię

Bartosz Leśko jest bardzo pewny siebie przed nadchodzącą wielkimi krokami walką z Tomem Breesem, do której dojdzie na dzisiejszej gali KSW 80 w Lubinie.

Bartosz Leśko pewny siebie

Ostatnie bilety na galę KSW 80 dostępne są na eBilet.pl

Polak w wypowiedzi opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW przyznał wprost, że jego rywal w miarę upływu walki traci animusz i czuje, że przełamie go w nadchodzącej konfrontacji.

Bartosz Leśko pewny siebie przed walką z Tomem Breesem na KSW 80

“Tom dobrze się kręci w parterze. Jest dobrze ułożony technicznie. W stójce boksersko dobrze się porusza. Jest szczelnie zamknięty za swoją gardą. Prawdziwy sportowiec z krwi i kości. Bardzo się cieszę na takie wyzwanie. Wydaje mi się jednak, że jest zawodnikiem, który mocno zaczyna, ale gdy poczuje opór, to gaśnie, traci ducha. Na pewno go przełamię.”

Polak zachęcił także kibiców do oglądania co-main eventu dzisiejszej gali KSW 80:

“Myślę, że damy dobrą, sportową walkę z szacunkiem do siebie. Liczę, że obędzie się bez kontrowersji, a fani zobaczą prawdziwe widowisko, które zapadnie im na długo w pamięć.”

Zobacz także:

Długo wyczekiwane starcie dwóch mistrzów odbędzie się na gali XTB KSW Colsseum 2

Wielka walka dwóch czempionów unifikująca pasy wagi lekkiej odbędzie się 3 czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2. Panujący od ponad dwóch lat na szczycie kategorii lekkiej Marian Ziółkowski (25-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) będzie bronił tytułu przeciwko mistrzowi wagi piórkowej i tymczasowemu czempionowi kategorii lekkiej, Salahdine’owi Parnasse’owi (17-1, 2 KO, 7 Sub).

Najman prowokuje Pawła Jóźwiaka: Ty mi bardziej pasujesz na chippendalesa

Wczoraj wieczorem odbyła się druga Konferencja Prasowa promująca galę High League 6. Podczas tego wydarzenia na scenie pojawili się bohaterowie sobotniej gali w katowickim Spodku, w tym Marcin Najman i “Prezes FEN”. “El Testosteron” na tym wydarzeniu prowokował Pawła Jóźwiaka.

Robert Ruchała przed KSW 80: W walce o pas walczę z dwoma przeciwnikami

Robert Ruchała przed nadchodzącą wielkimi krokami galą KSW 80 wypowiedział się o zbliżającym się pojedynku z jego udziałem, który będzie miał status walki mistrzowskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis