MMA PLNajnowszePrime MMABagieta vs Daro Lew na PRIME 8! Znamy miejsce i datę gali!

Bagieta vs Daro Lew na PRIME 8! Znamy miejsce i datę gali!

PRIME 8: Zadyma 2.0 odbędzie się już 13 kwietnia w Arenie Gorzów. Pierwszą ogłoszoną walką jest starcie dwóch mocnych zadymiarzy – weterana PRIME Bagiety z legendarnym Daro Lwem. Między obydwoma doszło już do pierwszej konfrontacji przed konkurencyjną galą.

Bagieta vs Daro Lew

Bagieta pozostaje niepokonany w formule MMA i może się pochwalić rekordem 5-0, pokonywał dwukrotnie m.in. Jasia Kapelę, Olejnika czy Robaliniego. Przegrywał natomiast dwukrotnie w formule bokserskiej. Tym razem nadszedł czas na debiut Bagiety w kickboxingu.

Daro Lew to już weteran freakfightów. Zaczynał do zawodowych walk MMA, walczył z m.in. Szymonem Kołeckim. Wygrał tylko jeden raz ze znanym z Igrzysk Gladiatorów – Dawidem Harasem. Później przeszedł do freakfightów, gdzie radzi sobie ze zmiennym szczęściem.

Pierwsza konferencja przed PRIME 8 odbędzie się już w poniedziałek 18 marca o godz. 20. na kanale Youtube organizacji PRIME. W trakcie konferencji odbędzie się również specjalny panel zawodników, którzy zmierzą się w IGRZYSKACH GLADIATORÓW. To będzie idealna okazja, aby się poznać i stanąć twarzą w twarz.

Karta walk PRIME 8: Zadyma 2.0 zapowiada się fascynująco. Bilety są już dostępne w serwisie Eventim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis