MMA PLNajnowszeBabilon MMABabilon MMA 35: Filip Lamparski poddał rywala w stójce!

Babilon MMA 35: Filip Lamparski poddał rywala w stójce!

Filip Lamparski (7-2) już w pierwszej rundzie efektownie poddał Kamila Krzewinę (3-1) w co-main evencie gali Babilon MMA 35 w Jaworznie.

Babilon MMA 35 Filip Lamparski

Krzewina trafił dość mocno rywala, ale ten zdołał go obalić. Lamparski po kilkudziesięciu sekundach popisał się naprawdę efektownym rzutem. Zaraz po tym zajął miejsce za plecami oponenta. Reprezentant DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała zapiął duszenie mimo tego, że rywal się podniósł. Właśnie w stójce Lamparski zdołał poddać swojego rywala.

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Dla Lamparskiego to już szóste zwycięstwo z rzędu. Cztery z tych wygranych walk odbyły się w już w organizacji Babilon MMA. Lamparski w związku z tym najprawdopodobniej wkrótce zawalczy o pas wadze lekkiej. Aktualnie w tej kategorii mamy wakat. Niewykluczone, że rywalem Lamparskiego będzie inny bohater gali Babilon MMA 35, czyli Mateusz Makarowski. Wygrał on bowiem trzecią walkę z rzędu pokonując jednogłośną decyzją Bartosza Zawadzkiego.

Zobacz także:

Babilon MMA 35: Wawrzyniak vs. Błeszyński – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali Babilon MMA 35, która w piątkowy wieczór odbędzie się w Jaworznie. Main event stanowić będzie pojedynek o pas wagi średniej miedzy Piotrem Wawrzyniakiem a Adrianem Błeszyńskim.

Skandal na boisku! Cristiano Ronaldo pomylił dyscypliny i poczuł się jak w MMA! [WIDEO]

Bywają w piłce nożnej momenty, w których piłkarze zachowują się dość…abstrakcyjnie. Zdarzają się też incydenty, w których piłkarze tracą chłodną głowę i na własne życzenie zawieszają siebie samych na kilka spotkań. Do czego doszło tym razem? Co uczynił Cristiano Ronaldo?

Typowanie redakcyjne XTB KSW 81: Bartosiński vs. Szczepaniak. Kto naszym zdaniem wygra walki?

Zapraszamy na dwieście siedemdziesiątą pierwszą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. Poznamy podczas niej nowego mistrza wagi półśredniej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis