MMA PLNajnowszeBabilon MMABabilon MMA 33. Znamy już 5 zestawień z grudniowej gali. Wracają Dubiela, Smokowski i Tomczak, a Skrzek przetestuje Wyroślaka

Babilon MMA 33. Znamy już 5 zestawień z grudniowej gali. Wracają Dubiela, Smokowski i Tomczak, a Skrzek przetestuje Wyroślaka

Znamy już 5 zestawień z karty walk ostatniej tegorocznej gali Babilon MMA. 10 grudnia w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim na Babilon MMA 33 odbędzie się pierwsza w historii federacji walka wieczoru z udziałem pań – doświadczona Izabela Badurek zmierzy się w niej z młodą i utalentowaną Klaudią Sygułą.

Babilon MMA 33
Foto: Babilon MMA

Oprócz tego w fightcardzie jak zwykle nie brakuje mocnych sportowych zestawień bez wyraźnych faworytów. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go.

Drugi tegoroczny występ zaliczy Filip Tomczak (8-4-1), który w czerwcu pokonał jednogłośnie na punkty Mateusza Janura. Teraz na jego drodze stanie Michał “Zając” Balcerczak (3-2), który twierdzi, że legitymuje się ulicznym rekordem 54-0. W wadze lekkiej młody i głodny Gracjan Wyroślak (2-1) zaliczy poważny test, mierząc się z weteranem Marcinem Skrzekiem (6-4). W kategorii ciężkiej Patryk Dubiela (4-1) sprawdzi się z niepokonanym w walkach na gołe pięści Robertem Maruszakiem (MMA 2-1, gołe pięści 3-0). Po błyskawicznym nokaucie na Babilon MMA 31 w Grodzisku Mazowieckim szybko wraca także potężny Maciej Smokowski (2-2). Tym razem “Smok” spotka się z debiutującym Michałem Rudzkim, który z powodzeniem rywalizuje także w K-1, boksie i taekwondo.

W najbliższych dniach organizatorzy ogłoszą jeszcze dwa zestawienia zawodowe i dwie walki semi-pro. Transmisja z imprezy na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go. Bilety VIP są dostępne po:
biznes@babilonpromotion.pl.

Karta walk gali Babilon MMA 33:

Walka wieczoru w wadze koguciej (do 61 kg):
3 x 5 min – Izabela Badurek (8-7) vs Klaudia Syguła (4-1)

Walka w wadze lekkiej (do 70 kg):
3 x 5 min – Marcin Skrzek (6-4) vs Gracjan Wyroślak (2-1)

Walka w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Filip Tomczak (8-4-1) vs Michał “Zając” Balcerczak (3-2)

Walka w wadze ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min – Patryk Dubiela (4-1) vs Robert Maruszak (2-1)

Walka w wadze ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min – Maciej Smokowski (2-2) vs Michał Rudzki (debiut)

Babilon MMA 33 w Ożarowie Mazowieckim

Termin: 10 grudnia 2022
Miejsce: Hotel Mazurkas
Transmisja: kanały grupy Polsat oraz Polsat Box Go

Zobacz także:

Patryk Kaczmarczyk przed XTB KSW 77: Nie czuję się gorszym zawodnikiem od Roberta Ruchały czy Dawida Śmiełowskiego

Patryk Kaczmarczyk przed nadchodzącą wielkimi krokami galą XTB KSW 77 przyznał, że nie czuje się słabszym zawodnikiem niż jego ostatni pogromcy – Robert Ruchała czy Dawid Śmiełowski. Kaczmarczyk zamierza także potwierdzić swoją sportową klasę już w najbliższej walce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis