MMA PLBoksBabilon Boxing Show: Miał dziś zawalczyć w Polsce! Ukrainiec szybko ewakuowany z lotniska!

Babilon Boxing Show: Miał dziś zawalczyć w Polsce! Ukrainiec szybko ewakuowany z lotniska!

Dzisiaj w Żyrardowie odbędzie się gala Babilon Boxing Show. W karcie walk doszło do zmiany. Wczoraj nad ranem z rozpiski wypadł Yaroslavem Petrychenko (2-0-1). Cała sytuacja oczywiście spowodowana panującą wojną na Ukrainie.

Ukraina

W walce wieczoru Ewelina Pękalska (5-0) zmierzy się z Egine Kayange (5-1, 3 KO) z Tanzanii. Wcześniej zobaczymy chociażby kolejny występ Jana Lodzika (7-0), który zmierzy się z również doświadczonym kickboxerem Mateuszem Rajewskim (1-0).

🥊 Zaktualizowana karta walk gali Babilon Boxing Show, która odbędzie się w piątek 25 lutego w Żyrardowie 🔥📺 Transmisja…

Posted by Babilon Promotion on Wednesday, February 23, 2022

Zmiana w ostatniej chwili!

Yaroslav Petrychenko dziś w Żyrardowie miał stoczyć bokserski pojedynek z Damianem Kiwiorem (8-3-1, 1 KO). Ukrainiec w czwartek rano zamierzał przylecieć do Polski, lecz właśnie w tamtym momencie wybuchła wojna. Yaroslav został  ewakuowany z lotniska.

Niestety nie odbędzie się walka Damian Kiwior Team z niepokonanym Ukraińcem Yaroslavem Petrychenko (2-0-1), który został dziś rano ewakuowany z lotniska 🇺🇦 Mamy już godne zastępstwo i wkrótce się o nim dowiecie 🥊 Matchmaker Wiktor Materan przybliża kulisy sytuacji na Twitterze ℹ️

Niestety nie odbędzie się walka Damian Kiwior Team z niepokonanym Ukraińcem Yaroslavem Petrychenko (2-0-1), który został…

Posted by Babilon Promotion on Thursday, February 24, 2022

Nowym przeciwnikiem Kiwiora został Rafał Jackiewicz. Przypomnijmy, że doświadczony pięściarz piątego marca ma również wystąpić na gali Marcina Najmana.

Zobacz także:

Jak sytuacja wygląda u ukraińskiej mistrzyni FEN? Są pierwsze wiadomości!

Od rana na Ukrainie trwa wojna. Sprawdził się najgorszy scenariusz – Rosja zaatakowała naszych sąsiadów. Mistrzyni Fight Exclusive Night – Ekaterina Shakalova (7-1) w rozmowie z serwisem fightsport.pl wyjawiła jak u niej aktualnie wygląda cała sytuacja.

FAME MMA bije kolejne rekordy. Podano liczbę sprzedanych PPV za ostatnią galę! Widzieliście?

Ostatnia Gala FAME MMA odbyła się 20 listopada 2021 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie i okazała się być rekordową pod względem liczby sprzedanych PPV. Fani zakupili aż 524 000 licencji! Nawet przy bardzo ostrożnych założeniach, można przyjąć, że Galę obejrzało ponad 3 miliony kibiców.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis