MMA PLUFCAż 6 zawodników nagrodzonych bonusem po UFC on ESPN 14 [WIDEO]

Aż 6 zawodników nagrodzonych bonusem po UFC on ESPN 14 [WIDEO]

Foto: UFC

Po gali UFC on ESPN 14 na Fight Island tradycyjnie przyznano bonusy. Nietypowo było ich jednak aż 6. Karta walk liczyła bowiem 15 pojedynków.

Wśród nagrodzonych znalazł sie choćby Tanner Boser (19-6-1), który w drugiej rundzie skończył Raphael Pessoę (10-2).

Doceniono także innego zawodnika wagi ciężkiej. Tom Aspinall (8-2) potrzebował zaledwie 45 sekund, aby pokonać Jake’a Colliera (11-5).

Jesse Ronson (22-10) sprawił sporą niespodziankę poddając Nicolasa Dalby’ego (18-4-1, 1 N/C) w pierwszej rundzie. Wracający po 6 latach do UFC underdog znalazł się wśród wyróżnionych.

Po raz drugi w ciągu 10 dni bonusem nagrodzono także Khamzata Chimaeva (8-0). Mieszkający od wielu w Szwecji Czeczen nie pozwolił Rhysowi McKee (10-3-1) zadać nawet ciosu.

Wyróżniono także trójkąt nogami w wykonaniu Paula Craiga (13-4-1). Szkot pokonał w ten sposób Gadzhimurada Antigulova (20-7). “Bearjew” jest prawdziwym specjalistą od tej techniki. Było to już jego trzecie poddanie tego typu w UFC, zaś siódme w całej karierze.

Ostatni bonus przypadł zaś Fabricio Werdumowi (24-9-1). Brazylijczyk poddał Alexandra Gustafssona (18-7) balachą już w pierwszej rundzie.

Bonusy po UFC on ESPN 14:

Występ Wieczoru: Tanner Boser, Tom Aspinall, Jesse Ronson, Khamzat Chimaev, Paul Craig

Wszyscy wymienieni zawodnicy otrzymali po 50 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

UFC on ESPN 14 – wyniki

Organizacja UFC przygotowała świetną kartę walk na kolejną galę na Fight Island. Jak poradzą sobie Robert Whittaker, “Shogun” Rua, Alexander Gustafsson czy Peter Sobotta?