MMA PLJan BłachowiczMarcin Różalski wspiera Błachowicza: Zrobiłeś to, o czym większość marzy i będzie marzyć!

Marcin Różalski wspiera Błachowicza: Zrobiłeś to, o czym większość marzy i będzie marzyć!

Wczorajsza porażka Jana Błachowicza na gali UFC 267, odcisnęła piętno na polskiej scenie MMA. Wielu zawodników wyraziło swoje wsparcie dla – byłego już mistrza UFC. Jednym z nich jest Marcin Różalski, który postanowił zamieścić pokrzepiający wpis na swoim Instagramie.

Różal Błachowicz

Wczorajszy wieczór w Abu Dhabi miał być jednym z najlepszych w historii polskiego MMA, a okazał się gorzką pigułką. Porażka Jana Błachowicza w walce wieczoru UFC 267 – sprawiła, że po 13 miesiącach panowania tracimy polskiego mistrza największej organizacji na świecie. 38-latek zapowiada jednak, że broni nie zamierza składać – wręcz przeciwnie. Cieszyński Książę chce wrócić do walk już w marcu, aby ponownie – jak najszybciej – zapracować na kolejną szansę walki o utracony tytuł.

„Jesteś na zawsze zapisany na kartach historii”

Dzisiaj za pośrednictwem swojego Instagrama, Marcin Różalski zamieścił obszerny wpis, w którym pokrzepia Błachowicza. Zawodnicy znają się wiele lat – walczyli wspólnie pod banderą KSW, gdzie obaj byli mistrzami.

Zobacz także:

Jan Błachowicz o rewanżu z Teixeirą i terminie powrotu: “Mam jeszcze czas żeby odebrać pas”

Jan Błachowicz nie załamuje rąk i ma w planach powrót na szczyt dywizji półciężkiej UFC.

Khamzat Chimaev wskazał kolejnego rywala, z którym chce się zmierzyć: Sprawdźmy, kto jest prawdziwym gangsta

Zawodnik, który rośnie na nową gwiazdę UFC, a Dana White jest nim zauroczony – Khamzat Chimaev wskazał kolejnego rywala, z którym chce się zmierzyć.

Jon Jones obraża Jana Błachowicza po UFC 267. Nie wiadomo czy pisał to na trzeźwo

Były dominator wagi półciężkiej UFC Jon Jones obraża Jana Błachowicza po UFC 267. Zdaniem “Bonesa”, Polak nie skupiał się na rywalu i w konsekwencji trafił do piachu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis