MMA PLNajnowszeUFCAwantura podczas face to face! Petr Yan odepchnął rywala [WIDEO]

Awantura podczas face to face! Petr Yan odepchnął rywala [WIDEO]

Były mistrz kategorii koguciej Peter Yan powraca do oktagonu UFC. Dzisiaj na gali UFC Fight Night 221 zmierzy się z Merabem Dvalishvilim.

“No Mercy” to były mistrz ACB oraz UFC w wadze koguciej. Obecnie ma podpisany kontrakt z UFC. W MMA jego bilans wynosi 16 wygranych 4 porażki. W organizacji ACB zadebiutował w 2015 roku podczas 14 edycji pokonując na punkty Renato Valamea. Pas mistrza organizacji ACB zdobył w 2017 roku na 57 edycji wygrywając z Magomiedem Magomiedowem. Tytuł bronił raz pokonując podczas ACB 71 Matheusa Mattosa.

Ostatnią organizacją, w której toczy pojedynki jest UFC. Debiut miał miejsce w 2018 na UFC Fight Night, gdzie wygrał z Teruro Ishiharą. W okrągłej klatce pokonywał m.in Jose Aldo czy Cory’ego Santhagena. Pas mistrza organizacji UFC w kategorii koguciej zdobył w 2020 roku podczas UFC 251, gdzie pokonał przez techniczny nokaut w 5 rundzie Jose Aldo.

Do obrony tytułu stanął raz. Podczas UFC 259 w 2021 roku przez dyskwalifikacje przegrał z Aljamainem Sterlingiem tracąc pas. Tytuł odzyskał w 2021 roku na gali UFC 267 pokonując Coyre’go Santhagana. Ostatnie dwa pojedynki stoczył w 2022 roku. W pierwszym na UFC 273 przegrywając z Aljamainem Sterlingiem tracąc ponownie pas. Drugi i zarazem ostatni pojedynek stoczył podczas UFC 280 przegrywając z inny Amerykaninem – Seanem O’ Malleyem.

Awantura podczas face to face!

Wczoraj odbyła się ceremonia ważenia i spotkanie twarzą w twarz bohaterów dzisiejszej gali UFC Fight Night 221. Podczas face to face pomiędzy Yanem a Dvalishvilim doszło do awantury, w której były mistrz kategorii koguciej odepchnął swojego rywala.

Face to face z awantury Yana z Dvalishvilim dostępne poniżej:

“The Machine” to były mistrz Ring Od Combat w wadze koguciej. Obecnie jest zawodnikiem UFC. W organizacji Ultimate Fighting Championship zadebiutował w grudniu 2017 roku na UFC Fight Night, gdzie niejednogłośnie na punkty przegrał z Frankie Saenezm. W jednej z największych organizacji na świecie pokonywał m.in Brada Kantona, Gustavo Lopeza czy Jose Aldo. Ostatni pojedynek stoczył w 2022 roku na UFC 278 pokonując na punkty Jose Aldo.

Zobacz także:

UFC wraca do Polski? Mateusz Gamrot zdradza: Już nawet rozmawiali z niektórymi halami!

To jest świetna wiadomość! Mateusz Gamrot we wczorajszym ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym wyjawił, że w przyszłym roku możliwy jest powrót UFC do Polski. Tym samym byłaby to trzecia gala amerykańskiego giganta w naszym kraju. Pierwsza event odbył się w Krakowie – drugi zaś w Trójmieście.

Gruziński mistrz aresztowany! Zawodnik MMA protestował przeciwko decyzji rządu! Co wy na to?

Mistrz organizacji Oktagon – Mate Sanikidze (9-2) został aresztowany, ponieważ protestował przeciwko decyzji rządu. W Gruzji na ulicy pojawiło się mnóstwo obywateli, którzy postanowili powiedzieć ”STOP” i próbują walczyć z decyzjami rządu, które ich zdaniem nie są sprawiedliwe oraz prawidłowe.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis